Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok. érdekelne valakit...

Lányok. érdekelne valakit ingyen babakocsi? Akit érdekel írjon!

Figyelt kérdés
Rászorulónak szívesen odaadnám hauck tcm jogger kocsimat.Jó állapotban van ,most lettek agumik kicserélve.Apró testi hibája hogy kicsit balra húz és nincs hozzá lábzsák.Szabolcsban lakunk ugyhogy érte kellene jönni mert nem összecsukható.
2010. ápr. 28. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó ilyet olvasni:) Esetleg kérdezd meg a védőnőtöket, nincs-e valaki akinek kellhet. Vagy a tanácsadóban nincs hirdetőfalatok? Oda is kiírhatnád:)
2010. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ott is megpróbálom.De előbb ide írtam hátha...
2010. ápr. 28. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A babaszoba honlapján szoktak kérni "szegény" anyukák, ha gondolod oda is felteheted:-) Nagyon kedves Tőled, hogy segítesz másoknak:-)

Gy

2010. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem aki ide jár annak van otthon gépe, ill. internet elérhetősége. Nem biztos, hogy ők szorulnak rá a legjobban. Szerintem is a védőnőnél érdeklődj, én is így ajándékoztam el a kislányom ruháit. Remélem a lehető legjobb helyre fog kerülni a babakocsi.
2010. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kismama aki a múlkltkor írt ide, hogy segítség kellene, mert nincs semmi a babájának.

Ha gondolod, írj privit, és megadom a címét.

2010. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő szolgálat
2010. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!