Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya vagy apa engedekenyebb?

Anya vagy apa engedekenyebb?

Figyelt kérdés
Nálunk mindig a férjem szava a döntő, tőle jobban tartanak a gyereke de mégis sokkal engedekenyebb is. :D nem értem. Talán a kisugárzás miatt.
2020. szept. 6. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem anya engedékenyebb, apa szigorú és verést is inkább tőle kapok.
2020. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jezsuom :/ egyáltalán nem kéne verni
2020. szept. 6. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindketten másban szigorúbbak. Nagyon jó nevelést kaptunk, talán pont ezért, mert kiegészítették egymást.
2020. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én ( anya) vagyok a szigorúbb.De soha még csak egy pofon se csattan el természetesen. Nagyon sajnalom ahol igen
2020. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább a kevésbé és jobban féltőbb van. Nevelésben egyformán vagyunk következetesek és mindent megbeszélünk. A férjem kicsit jobban aggódik, ne futkoss mert elesel, ne kapj be akkora falatot mert megfulladsz, ne kapaszkodj ebbe meg abba.

Engem (anya) nem az, hogy nem érdekel, de úgy vagyok vele, hogy az eleséssel is tapasztal, persze nagyobb balesetveszélyre én is radarozok.

2020. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apa, engem, anyát kenyérre kennek a gyerekek. Ha vitás helyzet van akkor helyeselek a férjemnek és ő a döntő mert én a szigort hírből sem ismerem de néha tudom, hogy muszáj ezért csak egyetértek az apjukkal. 😅 Pofon, verés NINCS, ez számomra elfogadhatatlan és ebben a férjem is maximálisan egyetért. Mondom ezt úgy, hogy engem durván vertek egész gyerekkoromban.
2020. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anya, vagyis én vagyok a szigorúbb, apa engedékenyebb.
2020. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én családomban is így volt, anya szigorú, szinte túlságosan is, apa nem. A férjem családjában az apa szava volt döntő.
2020. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában közösen szigorúskodunk. Nincs olyan, hogy valamit egyikünk megenged, másikunk nem.
2020. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szigorúbb, de közösen döntünk és nevelünk. Viszont férjemet a három lány hamar kenyérre tudja kenni.


De velem és a húgommal is így volt, apu volt az engedékeny és lazább, anyu kicsit szigorúbb.

2020. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!