Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem engedték el a 14 éves...

Nem engedték el a 14 éves unokatesómat velem Budapestre. Miért?

Figyelt kérdés

Betöltöttem már a felnőtt életkort, és mégsem engedték el velem az unokatestvérem szülei a lányukat velem egy könyvesboltba. Gyakorlatilag a vonatról vonatra kellet volna szállnunk, de csak azzal a feltétellen jöhetett volna, ha a bátyám is jön velünk.


Szerintetek is túl szigorúak vagy csak én gondolom így?



2020. júl. 14. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem a betöltött 18 éved miatt vagy felelős felnőtt, hanem attól, hogy úgy id viselkedsz. Nyilván megvolt rá az okuk a szülőknek.
2020. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Fura. Mikor én Budapesten jártam egyetemre, anyumék simán elengedték velem a tesóimat. Öcsém és közten 10, húgom és köztem 13 év van. A lelkükre lett kötve, hogy nekem kell szót fogadniuk, vagy többet nincs vonatozás, meg ilyesmi. És szót fogadtak, mert hát azért egy ilyen csavargást mégsem lehet kockáztatni. Elmentünk moziba, ahol megnéztük a Shrek 2-t (asszem a Westendben voltunk, így még metrózni is kellett), aztán beültünk egy Pizza Hut-ba pizzázni és este hazavonatoztunk. Imádták! Pedig öcsém is csak 10 éves volt, húgom meg 7. És elengedték velem őket, mert tudták, hogy vigyázok rájuk, ők meg szót fogadnak nekem. És működött!
2020. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván okkal. Én 12 évesen egyedül utaztam Pestről vidékre, a 150 km-re élő nagyszülőkhöz.
2020. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Attól kellene megkérdezni, aki nem engedte el.
2020. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Derjaderja ***** válasza:
54%
Lehet hogy fèltik, mert lányok vagytok. Azt hiszik, Budapest vmi fertő. Hiába vagy nagxkorú, leszúrnak, megerőszakolnak mittudomén.
2020. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl szigorúak. Azért ez nem egy megugorhatatlan feladat egy 18?, meg egy 14 évesnek. Vagy mindketten totál életképtelen vagytok🤷 Még azt tudom elképzelni, hogy valami vonatos tragédia "személyesen" érintette őket.(Ismerős által, vagy ilyesmi, ezért kifejezetten a vonatozástól tartanak irreálisan.)De tényleg, miért nem tőlük kérdezed? Biztos, jobban tudják,mint mi.
2020. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!