Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik ismerik a roma csajokat,...

Akik ismerik a roma csajokat, ez mért van?

Figyelt kérdés

A nővérem pl nem viszi le a játszótérre a gyerekét ha lent vannak. Mert nem akar velük veszekedni. Pedig nem az a fajta hogy ne tudná magát megvédeni. De pl most kérdeztem hogy nem megyünk e le a játszótérre, először aztmondta hogy jó lenne, aztán márfelöltöztettük a kisfiát (3éves) utána a nővérem kinézett az ablakon és mondta hogy most biztos nem visszük le mert lent van xy (egy másik csaj) a játszótéren és most nem mehet be...

Szerintetek mi az hogy nem mehet be?



2020. szept. 8. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Izé... biztos, hogy szexualitás kategóriába akartad a kérdésedet tenni???

Egyébként nem nehéz kitalálni a választ: mert xy-nal nem túl jó a viszonya és nem akar veszekedni vele. Bemehet csak úgy van vele inkább ő lesz az okosabb és inkább elkerüli a vitát.

2020. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Itt a környéken vannak romák,állandóan abajgatták volna a lányomat már kis totyogoként is. Főleg a roma nagyobbacska lányok. Utáltam én is, mert jöttek utánunk és egyfolytában kérdezgettek. Bántani nem akarták de, tolakodoak voltak.
2020. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én azért nem szeretem akkor vinni a gyerekemet, amikor ott vannak, mert a gyerekek állandóan csúnyán beszélnek. Másba nem kötnek bele, csak egymással olyan hangnemben beszélnek, amit nem szeretném, ha hallana a lányom.
2020. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk elszedik a játékot, és ellopják sajnos... Elássák homokozás közben, utána meg este visszamennek érte. Az ellopott darabokat drága pótolni.


Valamint nagyon koszosak a gyerekek. A papírzsebkendőt hírből sem ismerik.. Így nem megyünk már egyáltalán a közelükbe.

A nagyobbak veszekedősek, kisajátítják a játszóteret, játékokat.

Engem a múltkor veréssel és szemkinyomással fenyegettek meg,mert nem adtuk át azonnal a pályát, hanem 5(!) percet várniuk kellett..

Gondolom, nem csak mi teszünk így...

Talán ezért nem akar lemenni a nővéred. Igaza van.


Szánt szándékkal ki akar magának bajt?

2020. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, milyen romák. Vannak, akik teljesen normálisak (sajnos ez a ritkább).

Nincs gyerekem, de halottam, hogy lopnak a játszótéren, meg napirenden vannak a fenyegetőzések, kötözködnek, nem kérnek valamit, hanem követelnek, stb.

2020. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Hol tortennek ilyenek? 😶
2021. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vas megye.
2021. jan. 19. 10:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!