Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 28-29 ciklusnàl baj ha kèsőb...

28-29 ciklusnàl baj ha kèsőb van ovulàció? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Àprils 9 jött meg a menzeszem. A naptàr szerint hètfőn volt peteèrèsem,azon a napon folyàsom volt csak. Kedden este szerdàn ,ès ma is ovulàcios fàjdalmam van. Szúrkàlàs van. Vagy ezeken a napokon lőkődőtt ki a petesejt? Ès ezt èrzem?

Ezeken a fàjdalmas napokon tud meg termèkenyülni? Nem èrtem. De mièrt fàj napokig. Majd csak nyàron àlunk neki a baba projektnak. Csak màr figyelem a testem . Vagy az ovulàciós fàjdalomnàl van peteèrès?


ápr. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Na most a tankonyv szerint ha kesobb van, kesobb is jon meg. De nem ennyire egyszeru tema ez, lehetnek anovulacios honapok is es akkor is megjohet attol meg.


Ha erdekel, akkor nem csak a tunetekbol es a naptarbol kell kiindulni, erdemes a ciklus 10-11.napjatol ovu tesztet hasznalni. Ha pozitiv az ovu teszt, onnantol szamitva 16-36 ora, amig a tuszo megreped, ezt nem tudjuk pontosan, szoval ilyenkor tutira jo egyutt lenni.

ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ovulàciós fàjdalomnàl van peteèrès,vagy mikor folyàs van?
ápr. 25. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek mikor, ha csinalsz tetszet, kiderul, hogy nalad ezek mit jelentenek.
ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztet*
ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2# ezt max az tudja, akinek ultrahangon követik. Mindenki más csak találgat.
ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom. Hő mèrős módszert ismerem,csak abban nem vagyok bíztos h mikor emelkedik pár fokot akkor lesz peteèrès vagy előtte volt?
ápr. 25. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovu UTÁN megy fel a hő, sose előtte.
ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!