Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feleségemnél gyermekágyi...

Feleségemnél gyermekágyi pszichózist állapítottak meg, mi a teendőm, mint újdonsült apuka?

Figyelt kérdés

Próbálok nem kétségbe esni, de nem tudom mi tévő legyek. A feleségemet bennfogták a pszichiátrián, most két hétig kezelik. Addig én mit tegyek? Azonkívül, hogy vigyázok a gyerekünkre.


Legyetek szívesek segítsetek, nagyon fontos!


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



#szülő #bipoláris zavar #gyermekágyi pszichózis #egyedülálló apuka
2020. szept. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Intézni a gyerek teljes felügyeletét, és gyámságát.
2020. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok szakember, csak emlékeztem erre a cikkre. Nem tudom, hogy hol van most a feleséged és milyen állapotban, de lehet érdemes lenne velük felvenni a kapcsolatot.

[link]

2020. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Azért arról hogy mit kell csinálni ilyenkor csak kaptál felvilágosítást mikor megállapították...
2020. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Na itt aztán ki vagy segítve a válaszokkal... Először is nyugodj meg, nem a feleséged az egyetlen. Ne hibáztasd se őt, se magadat, a picit meg pláne. Nem nagyon értem, hogy konkrétan mire vagy kíváncsi, a baba ellátásával kapcsolatosan van segítségre szükséged?
2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Ja és miért szerepel a bipoláris zavar a kulcsszavak között?
2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es: nem a baba ellátásával kapcsolatban kérdezem, hanem hogy milyen ügyeket kell intéznem evvel kapcsolatban. Közben felhívtam a védőnőnket, ő néhány dolgot elmondott.


5-ös: azért, mert a feleségem bipoláris.

2020. szept. 10. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi ismeretem van erről h érdemes nen teljesen szetszakitani a baba tol. Felügyelet mellett jó ha látja ilyenkor. Biztos kap vmi gyógyszert is. Ha esetleg Bpi vagy és szakembert keresel akkor a vaspark alapítványnal dolgozik egy kiváló szakember. Írj ha esetleg érdekel (fizetős sajna)
2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Remélhetőleg már jobban van a párod. Tudom, hogy nem könnyű, de próbálj meg erős maradni, a család egybentartása most a legfontosabb, és hogy a baba minél kevésbé érezze meg ezt a krízist.

Sajnos az átlag populációhoz képest nálunk bipolárisoknál ez egy nagy kockázatú dolog.

Nem is értem párod kezelő orvosait...

Én nem szültem, nem is biztos, hogy fogok, mégis kb. az első dolgok között volt, amit a lelkemre kötöttek a témában.

2020. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!