Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az élete azoknak,...

Milyen az élete azoknak, akiknél 2-3 pici gyerek van, apuka munka miatt keveset /szinte soha nincs otthon? Gyerekek hogy viselik, ti anyucik hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van sajnos, főként a második gyerek óta. Családi vállalkozás, kötetlen munkaidő, ami kb nyáron 0-24 - et jelent. Anyósomék sajnos nem értik meg, hogy mi már egy másik család vagyunk. Szeretnénk közösen a férjemmel együtt is programot szervezni, nem csak akkor amikor ők engedik.

Gyerekek nálunk anyásak mert velem vannak főként meg anyumékkal. Őket imádják. A másik oldalon a nagyszülők távolságtartóbbak.

Nem sok segítséget kaptam egyik picinél sem, de meg oldottam ahogy tudtam. Remélem jó emberek válnak a gyerekeimből.


2020. júl. 30. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Hétvégente van itthon a férjem, hkn hajnalban megy, este fürdetésre esik haza, egyéb segítség nincs, nagyszülők sem. Én nagyon szeretem az életünket, nem szülnék azért kevesebbet vagy nagyobb korkülönbséggel, hogy könnyebb legyen. Van, amikor én is ledőlök velük ebéd után, ha nehéz a reggel, de ezt leszámítva nincs okom panaszra. 😊 A kettesben töltött időt itthon, este oldjuk meg, fektetés után.
2020. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a gond, hogy nem akkor es ugy dolgozik, ahogy ez nektek jo, hanem ahogy az anyosek engedik?ha ez igy volt, mar a gyerekek elott, ilyen csaladi vallalkozasba butasag volt gyerekeket vallalni. Alljon a sarkara, vegulis a sajat szulei, ezt a ferjednek kell megoldania.
2020. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ez van, bár nem csak meló miatt, hanem mert újítja fel a házunkat, úgyhogy ha nem melózik, akkor ott van. Se hétvége, se semmi. De szerencsére már nem sokáig, pár hét és kész. Bárcsak annyi lenne, hogy a 2 gyerek itt van nekem... De van egy vállalkozásom is, dolgoznom kell mellettük. Segítség kevés, úgyhogy fél éve alig alszom, mert éjjel dolgozom. Mikor lefekszem végre 0-2 óra között, és aludhatnék 5-6 órát, akkor se tudok normálisan, mert a kicsi szar alvó, többször ébred, és csak én vagyok jó, mert cicizik. Családi program elvétve, mert igyekszünk inkább most a házra szánni az időt, hogy végre ott lakhassunk. Rohadt fáradt vagyok, nagyon a tűréshatár végén, az tartja bennem a lelket, hogy már mindjárt vége, és megint itthon lesz sokat a férjem, úgy fogunk élni, mint egy normális család, és nem kell mindig éjszakázni.
2020. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a többségnél így van. Én is 07:30 körül megyek el otthonról és 18:00 körül vagy inkább utána érek haza, szóval gyerekek egész nap feleségemmel vannak.

Egy bevásárlás vagy biciklizés vagy játszótér még pont belefér(tehát mindig csak egy valami), illetve ott a hétvége és a szabadságok.


Egyébként attól még, hogy egész nap az anyjukkal vannak nagyon is apásak estére mikor haza érek. Igénylik, hogy én pelenkázzak, én olvassak mesét, menjek játszani.

2020. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
babysitter?
2020. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Babysitter?? El nem tudnám képzelni, hogy egy idegenre bízzam aki saját házunkban lenne velük egyedül.
2020. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
miért ? megeszi vagy mi? miért ez a bizalmatlanság?
2020. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, lehet később ez változik. Most 4 és 2 évesek és mindjárt születik a harmadik.

Nélkülünk csak nagyszülőkkel voltak eddig.

2020. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Családi vállalkozás, kötetlen munkaidő, ami kb nyáron 0-24 - et jelent."

Ezen muszáj lesz sürgősen változtatni, ha nem akarjátok, hogy csak hírből ismerjék a gyerekek az apjukat. Ennél már az is jobb lenne, ha máshol dolgozna.

2020. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha az a baj hogy nem vagy karbantartva azon segitek 58/F
2020. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!