Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósság alatt, milyen...

Várandósság alatt, milyen krémet tudtok ajánlani, amit lehet használni sötét karikás, táskás szemek ellen?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sminkelni, soha nem használtam szemceruzán kívül mást. Nem volt rá szükségem.


Össz-vissz az esküvőmön volt rajtam alapozó, meg szájfény, a szemceruzán/szempillaspirálon kívül, azt is, kozmetikus tette fel.


Nem értek hozzá 😅!


Lényeg a lényeg, 2. gyermekünket várom. Tény, hogy nem sokat tudok aludni, de ezek a szemek, lassan már ijesztőek, mint, akinek bemostak 🙈😰.


Esetleg, tudnátok rá ajánlani valamit, ami várandósan is használható? Vitamin, vagy krém?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2020. szept. 11. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!