Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok nappal aludni mit...

Nem tudok nappal aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogzás van, éjjel nagyon sokszor ébred a babám. Van, hogy hajnali 4-től már vissza se alszik. Ilyenkor várom a délelőtti alvását, hogy majd akkor vele alszom napközben, hogy pótoljam a sok kiesett alvásidőmet. De képtelen vagyok ellazulni, pörög az agyam. Már rég elengedtem a lényegtelen, vagy halasztható házimunkát, férjem is szerencsére úgy áll hozzá, hogyha ébren van nappal a baba, akkor elvan vele, elviszi hazuról, hogy tudjak pihenni. És nem megy. Előbb- utóbb az a vége mindig, hogy kidob éberen az ágy és nekiállok dolgozni. Az estékkel is problémám van, elalszik a baba éjjelre, és nem tudok elaludni mert azt lesem mikor nyekken megint fel.

Tudom, örülnöm kellene hogy "csak" ennyi problémám van, és rengetegen küzdünk mi anyák ezzel.

De ha már adott a lehetőségem pihenni, miért nem megy? Kezdem érezni az alváshiány hatásait, már elmosódik sokszor a valóság, elfelejtek egyszerű dolgokat, tárgyakat találok meg itt-ott, amiket én raktam oda és nem emlékszem.

Lehet szednem kellene valamit? Mit tanácsoltok, mit tegyek?


2020. szept. 13. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány meditációs légzést kene elsajatitanod. Nagyon jók szoktak lenni az ilyen agy pörgős problémáknál.
2020. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán fáradt lennél el tudnál aludni.
2020. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamillatea, de csak szőkén mert fosat(hat). Vagy jóga.
2020. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!