Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jobban szereted a gyerekedet/g...

Jobban szereted a gyerekedet/gyerekeidet, mint önmagadat?

Figyelt kérdés
Teljesen őszinte válaszokat szeretnék kapni.
2020. szept. 13. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Jobban. Így az apja feladata lesz megtanítani neki, hogy szeresse önmagát.
2020. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy nagyon nehéz kérdés. Szerintem igen. De ez igazán csak egy élet-halál szituációban derül ki és én nem szeretném tesztelni...
2020. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Mivel sajnos én majdnem utálom magamat (egyedül a humorérzékemet szeretem), így egyértelmű, hogy a babámat.
2020. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Mindenkinek magát kell szeretnie a legjobban.
2020. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán tudok erre egyértelmű igen-nemet válaszolni. Fontossági sorrendben messze előttem vannak, ez nem is kérdés. Ha gyenge anyagi helyzetben lennénk, és az lenne a dilemma, hogy ők kapjanak vacsorát, vagy én, akkor gondolkodás nélkül nekik adnék enni. Viszont nem mondhatnám, hogy magamat kevésbé szeretem vagy őket jobban, igenis vannak határok, amiket meghúzok, csak és kizárólag azért, hogy nekem jobb/könnyebb/kényelmesebb legyen. Egyensúly van. Ez olyan, hogy a férjemet is rajongásig szeretem, de nem tudnám egyértelműen kijelenteni, hogy őt vagy a gyerekeket szeretem jobban. Másképp szeretem mindannyiunkat, erősségben viszont nem tudnék rangsort felállítani.
2020. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. Ki vagyok békülve magammal, szeretem a személyiségemet, boldog vagyok. A férjem és a gyerekeim a világot jelentik nekem, bármit megtennék értük. De hogy kit szeretek jobban, nem tudnám eldönteni. Az életünket szeretem, így ahogy van, hatosban.
2020. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom ezt összehasonlítani mert máshogy szeretem őt és máshogy magamat.
2020. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Jobban
2020. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2020. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2020. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!