Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még manapság aki pólyát...

Van még manapság aki pólyát használ, vagy teljesen kikopott és már nem szokás?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk volt még három éve.
2020. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Szia, szerintem vagyunk többen is aki használja.Èn például használtam amíg ki nem nőtte ugye. De hasznos is volt, mert nem kellett annyira takargatni.Illetve stabilabb oldalt fekvésbe is lehet rakni ha esetleg bukna a pici.Ma már nagyon szépek vannak 🙂
2020. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk van és tervezzük is használni, főleg ha nagyik, dédik jönnek majd... Plusz még veszek is egyet a keresztelőre, ami ünnepibb :) Nem tudom miert ment ki a divatbol, sztem nagyon jo fogni benne a babat, ő is a szűkebb helyhez van szokva, nem hinnem, h rossz dolog lenne...
2020. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy érted. Nem altattam vagy tartottam benne a babát, de idősebb rokonok, pl a nagyszüleink (babának dédi) abban fogták meg, mert úgy biztonságosnak érezték.
2020. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Azért kopott ki mert nem biztosít semmilyen szabad mozgást a babának, ami hosszú távon nem jó. Ha nem használja a végtagjait akkor hogy tanulja meg koordinálni őket? Illetve mozgás nélkül az izmok se fejlődnek
2020. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Derwer ***** válasza:
80%

A feleségem abban altata a fiamat. Nyugodtabb volt benne.

Azóta hálózsákban alszik, abban már szabad a keze de a lába valamelyest kötött.

2020. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk is volt az első hetekben nagyon nyugodt volt benne, érezte, hogy koruloleli valami.
2020. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A régi angol pólya kiment a divatból, most ezek nyomulnak helyette: [link]
2020. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban be voltak pólyálva a babák, az elsőt még benne is hagytam, a másodikat már kivettem belőle. Az elsőt még pólyáztam otthon is egy-két hétig alváshoz, a másodiknak elő se vettem, viszont ilyen bugyolálós pólyája volt, amit előttem linkeltek. Ha nyűgös volt, imádta, ha becsomagoltam és úgy ringattam, pikk pakk megnyugodott tőle és elaludt.
2020. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Derwer ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Mi is olyat használtunk, amit #8 linkelt.
2020. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!