Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szokás adni manapság...

Mennyit szokás adni manapság a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés

-mikor felfogadom akkor mennyit?

-ultrahangon?

-vizsgálatkor?

-nst?

-szüléskor?

-varatszedés?


2016. dec. 9. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk úgy van, hogy a fogadott orvos csak magánban vizsgál. Ergo ott fogadtam fel és a vizsgálat árát adtam neki. Havonta egyszer kell menni, kivéve ha panasz van akkor pluszban, ilyenkor is a szokásos vizsgálati árat kéri. Ha SOS gond van, akkor a kórházban kell keresni én itt se adnék neki többet. Uh-t minden vizsgálatkor csinál az benne van a díjban. Nst-t nálunk a kórházban csinálják, ott a doki nincs jelen nem kell pénzt adni. Szüléskor meg ezen a környéken a magánrendelésen elvégzett vizsgálat árának tízszeresét szokták adni. Nekem program császárom lesz, így egy kicsit többet adok neki. Varratszedést szintén a magánrendelésen végzi, így akkor is az aktuális vizsgálati díjat kéri.

2016. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima vizsgàlaton, ultrahangkor, minden egyéb làtogatàskor a magànrendelésén az àltala meghatàrozott vizsgàlati díjat. Ez az én orvosomnàl 10.000 ft.

Nst a korhàzban ingyenes, ha van a dokinak NST gépe (nagyon ritka) megintcsak vizsgàlati díj.

A szülés levezetése vàltozó, meg kell kérdezni mennyiért vàllalja. Ismeretségi körömben külön àrat mondtak sima szülésre és egy dràgàbb tarifàt, ha csàszàr jönne közbe.

2016. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából 10 a terhesgondozás, havi 1 alkalom.

És 120 a szülés. CTG az a kórházban történik. Nem kell érte fizetni. Varratszedés nem került pénzbe. Akkor szedte ki mikor mehettünk haza a 4.napon. Akkor fizettem a szülés árát. Utána a 6hetes kontroll szintén 10.

2016. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nálunk aki fogad orvost, ugyanúgy az sztkba jár, csak mivel orvosa van így őt hívja be először.

2016. dec. 9. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én lassan szülök. Harmadik baba a doki ugyan az aki az előző két terhességemnél is. Császároznak ahogy az előző kettővel is. Most ha mentem hozzá 15.000 fizettem minden alkalommal. Én a legelején megkérdeztem válal e. Kérdeztem mennyi a szülés mert az előző két szülésnél is azt mondta nem elég nekem amit vizsgálatokkor fizetek. Annyit mondott most is, a szülés után az már hálapénz ő meg kap fizetést. Annyit adok amennyit szeretnék. Annyi hogy mikor mentem hozzá magánba mindig kapott valamit (pálinkát, kecske sajtokat, mézet-ezeket nagyon szeretik a családjával)
2016. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!