Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rakattál már át orvosi időpont...

Rakattál már át orvosi időpontot csak azért, mert az épp a gyerek alvásidejére szólt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapból próbálom úgy kérni az időpontot, hogy ne akkorra szóljon. De ha akkorra szól, megoldom. Most is 2 hónapos vártam a bőrgyógyászhoz meg a nőgyógyászomhoz is, nem fogom még 2 hónapot várni az alvásidő miatt.
2020. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nalunk allando problema,hogy kisgyereknek oda ad az asszisztens,es meg van sertodve,ha nem fogadom el es masikat akarok. :/
2020. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Folyamatosan, ha lehet. Mindig 13 körül kap időpontot mindenhova. Általában szólok, hogy inkább reggel mennénk. Az esetek többségében adnak délelőtti időpontot.
2020. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

3as vagyok. Szóval a kislányomnak sok szakrendelésre kell járnia kontrollokra. 4.5 éves, de nagyon kell neki a délutáni alvás. 12-14:30-ig. Akkor, ha lehet, nem viszem sehova.

Mindig segítőkészek, de mindig meglep, hogy egy 4.5 éves kislánynak 13-re vagy 13:30-re adnának alapból időpontot.

2020. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindig megkérdezem időpontadásnál, hogy van-e másik, ha az bármiért nem felel meg. Ha nincs, akkor megoldjuk, ha van, akkor örülök. Több hetet, pláne hónapot én se várnék, sőt talán napot se, hiszen általában nem olyan problémákkal megy a gyerek sem orvoshoz, ami ráér.
2020. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

"de mindig meglep, hogy egy 4.5 éves kislánynak 13-re vagy 13:30-re adnának alapból időpontot"


Lányom 2,5 éves kora óta nem alszik délután. Most 4 éves és az ovis csoport 3/4-e nem alszik.

2020. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem. Szakrendelésre nem pár napon belül kapunk általában. Hetekkel előre pedig sose tudtam megmondani a nagynál, hogy mikor fog aludni, hisz egy csecsemőnél, kisgyereknél ez folyamatosan alakul, még azután is, hogy átállt az egy alvásra (pl: 1 évesen még 11-től aludt nagyot, 2 évesen délután 3 fele).

Ha rendszeres kezelésről, tornáról volt szó, akkor próbáltam azért ideálisat találni. De egy-egy orvosi időpontnál nem. Csak azért nem várnék heteket, hogy biztos jó legyen.

Amúgy Murphy, pont aznap nem fog úgy aludni, akármilyen kiszámítható is.

2020. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt egyszer hogy igen,de nem orvos volt,védőnői tanácsadás. 5 hónapos volt a fiam,fogzás miatt 3 napja már nagyon keveset és rosszul aludtunk,teljesen ki volt merülve. Végre elaludt de mint akit kiütöttek,szája is tátva volt. Hát nekem nem volt szívem felkelteni,felhívtam a védőnőt és lemondtam. Nagyon megértő volt.
2020. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
A gyereket kell beilleszteni az életetekbe, nem a gyerek mellé kell szervezni az életeteket.. Én így nevelem a gyerekem, soha egyszer nem foglalkoztam ilyennel, hogy alvásidő.. Alszik, mikor álmos..Nem óra alapján működött.
2020. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Nem átrakattam, hanem mikor adták az időpontot, már kérdeztem, van-e másik.

Ha nem volt, persze megoldottam, de egy kérdést megért.

2020. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!