Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeknek a személyi igazolvà...

Gyermeknek a személyi igazolvànyhoz kell az apa aláíràsa is. Ha ehhez ö nem járul hozzá és igy nem állitanak ki személyit, az büntetést von maga utàn? Vagy jelenteni kellene? Vagy?

Figyelt kérdés

Elvileg kortól függetlenül kötelezö a szemèlyi igazolvàny.

Az apànak is van felügyeleti joga.

Igy kérik a hozzájáruló nyilatkozatot. Anélkül nem állítjàk ki.

És ha nem írja alà?


2020. szept. 18. 20:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Röviden tömören elhajtott, hogy a felügyeleti jog bírósági úton történő rendezése nélkül ök ebben az ügyben semmit nem fognak tenni.


Most bekèrtem írásban e-mailben is a válaszukat.mert akkor már megkerdeztem azt is hogy köteles vagyok e ezt jelenteni ha önhibámon kivül nincs személyi igazolvànya a gyermekemnek.

Mert itt arra sem kaptam vàlaszt.


Ha válaszolnak irasban, be tudom másolni.

2020. szept. 22. 12:06
 22/23 anonim ***** válasza:
Érdemes addig ideiglenes felügyeleti jogot kérni
2020. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Erkezett a vàlasz

A személyes részeket kipontozom

Bővebb felvilàgositást ismét kihagyták.



"

Tisztelt ....!


Elektronikus úton érkezett megkeresésére tájékoztatom, hogy ügyében az Ön lakóhelye szerint illetékes járási hivatal jogosult eljárni. Ha a gyermek származását igazoló dokumentum rendelkezésre áll az eljárást Ön kezdeményezheti.


Amennyiben Ön .....bejelentett lakhellyel rendelkezik, úgy a .....Járási Hivatal, (elérhetőségei: .....,) az illetékes.


Kérem fenti tájékoztatásomban foglaltak szíves hasznosítását.


Tisztelettel:

Dr. .....

osztályvezető"



Kérek akkor ideiglenes felügyeleti jogot a bíróságtól

2020. szept. 22. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!