Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Borzasztó sír a 6 hetes babám...

Borzasztó sír a 6 hetes babám és csak kézben nyugszik meg. Mit tehetnék? Mitől nyugodna meg?

Figyelt kérdés

Gondolom fáj a hasa. Orvos, védőnő azt tanácsolta kössem magamra hordozóba. De az se tetszik neki. Se a hintában, se hason, se oldalt, se háton, kézben is csak úgy ha a vállamon lehet a feje. Akkor totál nyugodt. De így nem tudom egész nap cipelni.

Van egy két éves fiam akivel szinte nem is tudok foglalkozni és látom rajta, hogy milyen csalódott. Amíg pisil a wc-be a fiam, és lerakom, hogy nyilván menjünk pisilni, addig is visít.

Ha magamra kötöm baby tai-ba az sem jó, rúgkapál, visít. Konkrétan semmit nem tudok csinálni. Most 6 hetes. Se böfi se puki nem jön hiába büfiztetem, tornáztatom, próbáltam több féle szert hasfájás rá semmi nem jó.

Egyszerűen nem tudom mi a baja.... Mit tegyek?



2020. szept. 22. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Gripewatert próbáltad?
2020. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem próbáld továbbra is a hordozást, kendőben jobb lenne, ha előre kötöd már majdnem a válladon van a feje.
2020. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Rugalmas kendőt próbáld ki, nálunk csak azt viselte el kb. hat hónapos koráig. Minden más hordozóban ordított.
2020. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Soha a budos életben nem fogom megérteni az olyan embereket mint az első válaszoló. Elli a kölyköket??? Ha szerinted a kérdező buta akkor te meg egy alpári suttyó vagy és ez hidd el rosszabb.

Valaki feltesz egy kérdést mert tanácstalan te meg alpári módon kiosztod. Remélem jobb napod lesz ettől.

2020. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Virtuális nagy ölelés. Ez egy nehéz helyzet. De hidd el, mi anyák úgy vagyunk összerakva, hogy kibírjuk. Mennyit alszik a babád? Nem lehet, hogy a fáradtságtól üvölt?
2020. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam ilyen. Én rugalmas kendővel szoktam magamra kötni, vagy bent tologatom babakocsiba, és úgy megnyugszik. Illetve én meggymag párnával melegítem a hasát. Azzal finoman masszírozni is lehet. Ha pedig közbe etettem is, tuti hogy kakil egyet. Nekem ezek váltak be. Remélem tudtam segíteni.
2020. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Próbáltam a grippet is meg a kendőt is, van egy karikásom, de az sem jó. Pedig tényleg magason van a feje.

Teljesen el vagyok keseredve.

2020. szept. 22. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha bebugyolálnád egy plédbe, mint ha pólyában lenne? Keze, lába így nem zavarja, és hátha le tudod tenni ha megnyugodott a válladon.
2020. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első három hónapban nálunk sem volt nagyon alvás, csak nagyon sok sírás és karban levés vagy babakocsiban tologatás akár a szoba közepén is (igen, tökhülyén hangzik), attól megnyugodott. Ha abbahagytam felriadt és sírt tovább. Kitartás! Jobb lesz minden nappal, ha most reménytelennek is tűnik.
2020. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszolót töröltettem, ilyenre tényleg nem vagyok kíváncsi, válaszra sem méltattam.

Mindenkinek köszönöm szépen, jól esnek a kedves szavak. A babakocsi néha beválik ha tolom és zötyög. Kipróbálom a meggymag párnát.

Amúgy jó alvó, éjszaka egyszer kell, eszik és alszik. Csak ébredés után délelőtt van műsor, aztán elalszik olyan 11 fele. Ha megébred délután megint kezdődik egészen estig amíg megint el nem alszik.

Legjobban a kisfiamat sajnálom. Még ő olyan pici, többet kellene foglalkozom velem.

Ő olyan nyugis baba volt.

2020. szept. 22. 11:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!