Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is elege van néha az...

Másnak is elege van néha az anyaságból?

Figyelt kérdés
Nem gyerekből! Hanem a családdal járó apróságokból. Pl h a háztartasban mindent nekem kell fejben tartani mi fogy el,mit hol szoktunk venni,lányomnak éppen milyen ruhanemű kell,mikor kell pelenka stb. H mikor kinek mit mossak-vasaljak. H ha elmegyünk v.hova csak én pakolok be mindent a táskába, aztán jön a kérdést" Hoztunk ezt vagy azt??" Nem nem hoztunk. Én hoztam! A férjem persze segít ha kérem,be is vásárol ,el tudok menni többször otthonról,vagy ők mennek én maradok,de akkor is pihenés képp takarítok,v ajándékot veszek v.kinek a valamilyére.A lányom egy áldott jó kislány, nem ő belőle van elegem. Csak abból ha pl reggel csak úgy elmennék otthonról mindenféle instrukció,előszékület nélkül összedőlne a háztartás,de legalabbis semmi nem úgy lenne ahogy kéne. Meg van persze egy csomó apróság. Az is a baj h megszoktam h mindent én csinálok,és h úgy legyenek a dolgok ahogy én szeretem. És félek a férjemtől is segitséget kérni,nehogy utána nekem újra kelljen csinálni.

2020. szept. 25. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez a "csak én tudok mindent megcsinálni jól" stílus semmi jóra nem vezet. Én napokat voltam kórházban, a férjem, tesóm és legjobb barátnőm felváltva vigyázott a babánkra mivel a férjem sokszor dolgozott.


Hidd el mindenki megoldotta, tök jól elvoltak, a ház se dőlt össze, sőt mostak és kajáltak is. Mikor hazaértem minden rendben volt. Nem volt patika tisztaság, de nem is kell legyen.


Lazíts, mert nagy bajban leszel, mikor majd dolgozni is kell, ÉS gyereket nevelni.


Be kell vonni a párod, azért bízz már meg benne ennyire.

Én az életünket rábíznám, nem hogy a háztartást...

2020. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint én is írhattam volna ezt a kérdést. És igen, nagyon unom. 3 éve vagyok itthon, 7 hónapos a kisebb, úgyhogy még másfél évig biztos. De tudom, hogy utána még rosszabb lesz munka mellett. Az életkedvem is elmegy, mikor ezen elkezdek gondolkodni....
2020. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezem,dettó. Vagyis nem egészen mert egy része már múlt idő. Ez a hoztunk ezt vagy azt..nem,nem hoztunk,én hoztam hasított belém a legjobban. De taltam minden kinozdulast, a férjem emg még nyomtatás is,hogy velem nem lehet elmenni sehova mert mindenét nyavajgok..fogtam magam,mondtam neki,ezentúl bárhová mehetünk,de ő pakol be. Mindent. Ahogy eddig én. Húzta a száját,hizelkedett,hogy neked ez jobban megy,ez női feladat,én csinálom ezt jobban...de hajthatatlan voltam. Nem,nem én csinálom jobban,csak én voltam olyan marha hogy igaza vontam magam,és persze az én hátamon csattant az ostor,ha fel órával indulás után jutott eszembe hogy az ezeregyedik dolog otthon maradt. Az első pár alkalommal semmit nem segítettem,oldja meg. Rövidre fogva,pár alkalom után már nem szól,hogy nem akarok annyiszor kimozdulni,mint ő,és érdekes módon ő se ragaszkodik már annyira hogy "ne üljünk állandóan otthon". Most már közös a pakolás, de ha kezdem észrevenni,hogy megint inkább én élvezek ebbe a csónakba,leallok,és ő jön. Morog is mindig,hogy hát hiszen ő is pakol mindig..nő akkor uccu neki,legyen úgy . Az idegen tönkremennének,ha magamra vennem mindenki elégedettségét és boldogságát. Nagyon utálom amúgy ezt a nő a ház lelke dumát..ha,de a léleknek rendbe kell lennie. Jó lenne,ha nem az lenne mögötte a tartalom,hogy lélek=minden is legyen rendbe,mindenki is legyen boldog,és ez csak és kizárólag a nő feladata. Aha,meg a..
febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!