Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem soká megszületik a kisbabá...

Nem soká megszületik a kisbabám és szeretném meg tanítani angolul, németül, olaszul, franciául és spanyolul de még kiskorába hogy anyanyelvüen beszéljen felnőtt korábban. Ti mondtok rá?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 18:22
1 2 3 4
 1/39 Laylah ***** válasza:
95%
Esélytelen.
2020. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vedd hozzá még a kínait és a japànt is. Amúgy te ezek közül melyiket beszéled anyanyelvi szinten?
2020. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Előbb dolgozz egy kicsit a saját magyarodon.
2020. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Már most sajnálom szegényt
2020. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Te ezek közül mennyit beszélsz anyanyelvi szinten? Mert ha nem tökéletes a kiejtésed akkor egy életre elveszed az esélyét hogy jól beszéljen.


Engem is több nyelven tanítottak kicsiként(multikulti család) de nem sok köszönetem volt benne. Én azt mondom, először magyarul tanuljon meg helyesen, mert különben megnehezíted az életét. Tapasztalat.

2020. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

Ennél tuti jobban beszéled és írod bármelyiket, úgyhogy hajrá 😂


(Trollkérdésre trollválasz).

2020. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
99%
A gyereked azt a nyelvet tanulja meg anyanyelvi szinten, amit te is beszélsz, amit állandóan hall.
2020. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Előbb magyarul tanulj meg, és azt tanítsd meg neki, ha neked az az anyanyelved. A többi nyelvet is az adott nyelvet anyanyelvukkent beszélő emberektol kell, hogy megtanulja, ha azt akarod, hogy pici korától tanulja ezeket is, úgyhogy máris kezdheted köré szervezni a mindenféle anyanyelvu rokonokat, barátokat, akik lehetőleg napi szinten találkoznak vele pár órára - tehát esélytelen.
2020. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Meg tanítani

Anyanyelvüen

A magyar gondolom nem az anyanyelved, szóval az esélytelen. Amelyik az, azon biztosan megtudod tanítani, de ha a többit is úgy beszéled mint a magyart, akkor azokat ne erőltesd.

2020. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
99%

Én mondok rá.

De ne legyél igénytelen, ha 2 hónapos koráig nem ír-olvas ógörögül, az nagyon gáz.

2020. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!