Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angelcare pelenkatartó (aki...

Angelcare pelenkatartó (aki használja) - csak a kakis pelenkát dobjátok bele? Pisis?

Figyelt kérdés

Én eddig mindkettőt, de ugyebár horror az utántöltő, és most merült fe lebben, hogy mi lenne, ha csak a kakisat dobnám bele, pisis a sima szemetesbe. Az nem büdösödik be ott úgy 2-3 nap alatt? Ennyi időnként kell szemetest ürítenünk.


...plusz még jön a második baba is 3 hónap múlva és akkor még gyakrabban kell majd cseréljünk...


2010. aug. 7. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen csak a kakisat dobom bele.Mi egy ideig nem is használtuk mert kiszámoltuk hogy sok lenne ... aztán váltottunk és befogtuk de csak a kakis pelushoz. Igy egy utántöltő két három hónapig tart.

akcióban veszem a zacsit 3-asával van a brendonban 6000.-ért kuponakciósan akkor vesszük és tesszük bele és sokáig tart.


Nem büdösödik bele nyáron mindennap visszük le a szemetet.

2010. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pisiset is abba dobtam, de nem az eredeti utántöltőt vettem, hanem utángyártottat. még így se tartottam bent napokig az elhasznált pelenkákat, hanem levágtam a zacskó végét és naponta kivittem a kukába. Akárhogy is nem engedi ki a szagokat, nekem nem szimpatikus, hogy hosszú napokig bent legyenek a használt pelenkák... úgyis többször megyek ki az udvarra, nem sokból tart kivinni a szemetet. Még ha emeletes házban is laktok, gondolom, naponta mentek sétálni, akkor le tudod vinni te is...
2010. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vettem illatosított pelustartó zacsit és abba ment a kakis pelus.
2010. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi beledobunk minden pelenkát, használt zsepit, almacsutkát, banánhéjat... viszont nem vettem bele semmilyen utántöltőt, hanem sima szemetes zacsit teszek bele és kész, így se jön ki szag. max. minden második nap úgyis megtelik és kiviszem. van gey másik kuka is a szobában, abba a papírszemét, csokipapír (én eszem nem a gyerek!), tehát a nem romlandó hulladék megy.
2010. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már elmúlt másfél éves a babánk, és most vettünk ilyen pelenkatartó kukát. Hiába visszük le minden nap a szemetet és hiába csomagolom be uzsis zacsiba a kakis pelust, a nagy meleg miatt totál büdös volt a konyha. Ezért vettünk egy ilyen kukát pár hete. Eddig mindent beledobtam, mert még újdonság :) De én is azt tervezem, hogy ha elmúlik a nagy meleg, akkor csak a kakis pelusokat fogom beledobni, a pisisek mennek a sima szemetesbe (amit úgyis leviszünk minden reggel). 2 hónap múlva nálunk is jön a kistesó, én se szeretném, ha a gatyám rámenne utántöltő zacskókra. Vagy majd én is kipróbálom a sima nagy méretű szemeteszsákot bele.
2010. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!