Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare pelenkatartó kukába,...

Angelcare pelenkatartó kukába, csak ugyanilyen márkájú utántöltő jó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak először vettem meg bele az utántöltőt. Azóta egy nagy szemeteszsákot teszek bele. Megtartottam a régi utántöltőt és abba beletűröm a szemeteszsákot, rakok még rá egy "postás gumit", vissza a helyére, behúzom a vödörbe és már kész is. Egyszerű, praktikus, olcsó!
2009. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tettem fel azt a kérdést amit az első válaszoló belinkelt!

Bármilyen nagy kukászacsi jó bele!

Itt van képekkel,hogy kell beletenni!


[link]

2009. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
ez a pelenkatartó kuka a legnagyobb pénzkidobás, tescoban lehet venni 75 darabos használtpelenka tárolására való kis tasakot, 300 Ft.
2009. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10:53-as vagyok!

Lehet pénz kidobás,de pl. ingyen kaptam a légzésfigyelőhöz.

Bevallom ÉN szeretem,mert semmi szaga nincsen és mivel sima kukászacsival is lehet használni(amit egyébként is használunk a háztartási hulladékhoz)így semmi extra pénzkidobás nincsen!

De ez csak az én véleményem!

2009. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Szerintem se pénzkidobás, sőt, tényleg nagyon jó, nem kell minden nap a nagykukához kirohangálni, mivel igencsak van szaga :)
2009. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
n is használtam nagy kukazsákkal,de most volt "rávalóm" és vettem bele rendes utántöltőt.Szeretem,mert napközben csak a konyhai kukába menne a pelus,nem tudom kivinni,és hiába csukom be érzem a szagát,főleg mióta kisfiam mindenevő.
2009. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ajándékba a légzésfigyelőhöz, szintén szemeteszsákkal használva egy forinttal nem több, mintha használtpelusos zacsit vennénk. Hozzá teszem ha meg kellett volna vennünk (azt hiszem 8000 ft) akkor már nem valószínű hogy lenne.
2009. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nem is tudtam hogy így lehet spórolni ezzel !!

Kipróbáltuk a szemeteszsákos variációt, és tényleg jó!!!

köszi

2009. nov. 17. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!