Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "szagzáró"az Angelcar...

Mennyire "szagzáró"az Angelcare pelenkatartó kuka?

Figyelt kérdés
kicsi a fürdőnk és sokszor már csak 1 pelustól is kellemetlen szag tud lenni,pedig fedeles kukánk van...érdemes lenne beszereznem egyet?
2010. okt. 7. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk,pedig egy évesek a gyerekeink,de már nem bírtuk a szagot tovább.Szagzáró igen,de csak a fedele miatt.Ha felnyitod,jobban bűzlik,mint a hagyományos kuka.2-3 naponta vittük ki,1 hónapig volt elég egy kazetta.Most vesszük a másodikat bele.
2010. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy kérdésedre válaszoljak,igen,mindenképpen érdemes venned.
2010. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szagzáró,de nem a kuka hanem a belevaló zacskó a szagzáró. Érdemes venni , nekünk is volt ,nem kellett állandóan a nagy kukába kivinni a pelust. Ha veszel csak eredeti belevaló zacsit rakj bele,mert a sima nejlon átengedi a szagot!
2010. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felnyitod a tetejét a gyári kazettás zacsival is bűzlik.Azt viszont aláírom h meg kell venni a gyári utántöltőt mivel amit a teszen árulnak,meg a sima bolti zacskó,egy kalap sz.rt nem ér,mert egyszerűen nem lehet belefűzni normálisan.Mi is úgy terveztük h majd más zacskóval használjuk,napokig próbálkoztunk,de nem ment:-S
2010. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felesleges pénzkidobás lenne megvenned a pelenkakukát!

Nekünk is van Angelcare kukánk (a légzésfigyelőhöz kaptuk ajándékba). Az első hónapokban tetszett és szerettem, de aztán a hozzátáplálással megváltozott róla a véleményem :-(

Az anyatejes kaki szagát tényleg bent tartotta, de a már bűzösebb terméket, amit a rendes kaják fogyasztása után produkált a lányom, azt már kiéreztem belőle (csukott fedélnél is)... pedig minden nap kivittem a termést.

...és a hozzá való utántöltővel használtuk a kukát!!!

Így én kivontam a forgalomból és a normál szemetesbe dobom a pelusokat úgy, hogy pelenkázás után belekötöm őket 1 uzsonnás zacsiba (és persze ezt is naponta ürítem).

Én inkább azt ajánlom próbáld ki, hogy a levett pelust tedd külön kis zacskóba és úgy dobd a szemetesbe... ha nem válik be még mindig vehetsz utána pelenkakukát, de anyagilag jobban jársz ezzel a módszerrel...

Igaz baromira nem környezettudatos eljárás, de már eleve az eldobható pelenka sem az :-(((

2010. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán az azon múlik ez,h kinek milyen érzékeny az orra..vagy mennyire van a szag beleívódva.Én nem érzek ki belőle semmilyen szagot,két gyerek iszonyatos trotyija,pisije figyel benne 3 napig.Volt h 30 pelenkát befogad,az enyémeim 2-3 szor kakálnak naponta,mindezt duplán.Szóval van strapa.no mindegy,úgyis te érzed h melyik a legjobb módszer.
2010. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, hát úgy látszik, nem vagyunk egyformák. Nekünk van ilyen kukánk, teljesen szagzáró, én a KONYHÁBAN tárolom, semmi szaga nincs, ez tuti.

Most ürült ki úgy először, hogy nem volt itthon utántöltő (1,5 éve van) és egyenként zacskóba csomagoltam a pelusokat és a sima kukába dobtam. Elviselhetetlen bűz van a konyhában, igy gyorsan elrohantam venni szagzáró utántöltőt...

Szóval szerintem: érdemes és csak a saját utántöltővel. Bredon webshopban (most rendeltem 6 db-ot 9000 Ft-ért, tehát 1500 Ft/db házhoz hozva...)

2010. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!