Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 9 éves gyereket el lehet...

Egy 9 éves gyereket el lehet vinni naturista (nudista) strandra?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2010. aug. 7. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha eddig nem vittétek, akkor nem most kéne elkezdeni. Én most már úgy vagyok vele, hogy tök szívesen elmennék, a fiam is még kicsi (viszonylag), de itt meg nincs ilyen a közelben. Nincs az emberi testben semmi szégyellni vagy rejtegetni való dolog, csak ha eddig nem szokott ehhez hozzá, akkor ez a kor nem a megfelelő arra, hogy sok meztelen ember közé vigyétek.
2010. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A strand nem korhatáros. Inkább a gyereket kellene megkérdezni, hogy akar-e jönni.
2011. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a naturizmus életmód... Azaz ha eddig nem volt hasonló élményben része, szerintem kérdezd meg, mit szólna hozzá, mert lehet, hogy a felnőttek meztelen látványa rossz hatással lenne a nemi érettségének fejlődésére. Ne erőltessétek semmiképp szerintem, ha alapvetően nem ilyen közegben nőtt eddig fel.
2011. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minden további nélkül lehet. Ez egy nagyon normális, természetközeli életforma, csak sajnos a magyar nagyon prűd nép. Szóval vigyétek!
2011. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Simán viheted.

A prűd szégyenlősség csak civilizációs betegség, mint a gyors kaja.

2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
A szuleim engem 6evesen vittek eloszor nudista starndra most 13 vagyok meg mindig oda jarunk szerintem nagyon jo erzes mesztelenul lenni.Ithol szinte egesz nyaron ugy vagyok max neha fel veszek egy hosszabb polot vagy trikot
2019. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!