Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennél kisgyerekeiddel...

Elmennél kisgyerekeiddel együtt nudista strandra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem. De aki ezt teszi, azt megértem. Ez egy életszemlélet. Talán a gondolkozásmódjuk másban is felszabadultabb.
2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

jézusom!

biztos, hogy nem!

2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Több okból sem. Egyrészt mert én magam sem tudom elképzelni, hogy be merném vállalni, nagyon szégyenlős vagyok. Másrészt nem szeretném őket sem kellemetlen helyzetbe hozni. Nincs rá szükségük egyáltalán. Nem biztos, hogy pici gyereknek való. Ha valaki már születése óta hordja a gyerekét, az talán más. De hirtelen, 8-9 évesen belecsöppenni, hát, nem hiszem, hogy jó dolog:)
2011. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem!

Én eleve 18 év alattiakat be sem engednék!!

2011. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben otthon nem okoz gondot a meztelenkedés, meg a gyerekben sincs ilyen téren szemérem, akkor igen.

Pl. egy három éves, aki többször látta anyát és apát meztelenül, az nem tartja különösnek, hogy a strandon a nénik és a bácsik meztelenek.

Egy 11 éves, serdülés elején álló kislány valószínűleg szívesebben tépetné le az összes körmét, meg szúratná ki a szemét, minthogy oda be lehessen vontatni. :)


Aki kiskorban ezt megszokja, annak később is természetes lesz, bár akkor is vihorászni fog, ha eléri a kamaszkort.


Egyébként pont olyan strand, mint a többi, az életmód meg pont olyan, mint mondjuk a vegetáriánusok, és akkor se sikítozok, ha a vega szülő elviszi a gyerekét vega étterembe, bár utóbb esetben az egészségére káros lehet, ha nem táplálják megfelelőlen.

2011. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Felháborító gondolat,ilyen bűnbe vinni a gyerekeidet.Inkább menj templomba bocsánatért,oda viheted őket is.Imádkozom érted!
2011. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Én nem, de a gyerek előtt nincs tabu, látott már minket meztelenül.


Ha más megteszi szíve joga. De úgy tudom, hogy 18 év alattiakat nem engednek be...

2011. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Tuti nem vinném! Bár mondjuk én se mennék :)
2011. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, hogy sok embernek ez természetes, és talán igazuk is van. De nálunk nem az, úgyhogy mi nem mennénk.
2011. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mivel én személy szerint nem megyek nudizni, a gyereket se vinném! Ettől függetlenül látott már meztelenül, sőt otthon fürödtünk is már együtt a nagy kádban, de ez azért más, mint a nudista strand...
2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!