Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki koronavírusos lett az...

Aki koronavírusos lett az elkülönítette magát a babájától?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
En nem lettem még (vagy nem tudok róla) de nem különíteném el, mivel ugye van lappangási ideje. Mégis kire bíznék egy közvetlen kontaktot, aki nagy valószínűség szerint minimum terjesztő?
2020. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert mindketten azok lettünk, fél nap különbséggel jöttek ki a tünetek. 💁🏻‍♀️
2020. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem különítenèm el. Újszülöttet sem kell. Az anyatejbe àtjutnak az ellenanyagok, az elkülönítèsnek rengeteg hàtrànya van.
2020. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nalunk azt mondtak akit szules elott leszurnek es poz. az meg se kaphatja a babat,sot a gyereket atszallitjak a gyerekklinikara es majd ha megy haza akkor viheti. Ekkora kicseszest.
2020. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sem különítettem el, de ismerős 2 napja zaklat, hogy ugye tartom a távolságot a fiaimtól.
2020. okt. 8. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
4 a kórházi protokoll az megint más. Bár nem igazán ertem. A mi kórházunkban az anyát és a babát együtt különítettek el tavasszal mikor volt ilyen. Vagy akkor kit csinálnak a babával? 2 hetig a kórházban tartják ahol végül is ugyanakkora veszélyben van mint bárhol máshol annyian forgolodnak körülötte?
2020. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1%
Nem vagyok olyan selejt, hogy elkapjam.
2020. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es , ez melyik kórhàz? Felhàborìtò, etikàtlan és jogsèrtő, amit tesznek.
2020. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem amúgy ha az anya covidos,az alig kibújt baba meg nem, akkor én hasonlóan helyzetben örülnék ha tudnám hogy lehetősége van esetleg megúszni egy tüdőgyulladást vagy Kawasaki kórt vagy mit találtak amerikai újszülötteknél szovodményként.Szoval ha a kórházban tőlem távol tudják neki biztosítani az egészséget akkor elfogadnám a helyzetet.

Otthon meg mire kiderül mi a bajom, addigra ő is elkapná akkor viszont nem tartanék távolságot.

2020. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as,pecsi korhazrol hallottam egt kismamatol.
2020. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!