Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés utáni első menstruáci...

A szülés utáni első menstruációnál éreztetek PMS tüneteket? Vagy teljesen váratlanul ért?

Figyelt kérdés
Csak 11 hete szültem és szoptatok, nem hinném, hogy meg fog jönni (azaz, remélem, hogy még várat magára :D Élvezem, hogy nem kell ezzel foglalkozni), de pár napja kicsit szurkál a méhem. A terhesség előtt sosem volt fájdalmas a menstruációm, a PMS kimerült abban, hogy picit feszült a mellem és párszor a mostanihoz hasonló szurkálós érzésem volt. Felmerült bennem, hogy vajon most ugyanúgy kéne majd számítanom az első vérzésre, mint anno, amikor minden hónapban volt, hogy vannak előjelei, amiket figyelhetek, vagy most majd derült égből villámcsapásként fog érni? Nálatok hogy volt? Egyáltalán amúgy reális most erre gondolnom, hogy esetleg emiatt lehet ez az érzés?
2020. okt. 10. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt elötte, 9 hónappal a szülés után zuhanyoztam és teljesen megdöbbentem, hogy elöntött a vér - elöször nem is tudnam, mi bajom van :) Aztán csak rájöttem, de másfél év kihagyással nem kapcsoltam azonnal.
2020. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt PMS, a gyerekek 8 hetes korában megjött mind a 4x, szoptatás mellett.
2020. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem és egyáltalán nem fáj azóta. Remelem, így marad. Annyi, hogy a derekamat “erzem”. De egyáltalán nem faj. Az elsőnél még ez sem volt.
2020. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!