Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki ha semmi...

Az nagyon ciki ha semmi esetre sem szeretnék lányt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem férfiként, hogy egy fiúval sokkal jobban megtalálnám a közös hangot, meg a lányokat sokkal több mindentől kell félteni. Szóval nagyon szeretnék gyereket, de csak fiút, lányt semmiképp.
2020. okt. 17. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de úgysem kívánságműsor. Úgy értem nem tudod befolyásolni.

Én férfiként, pont inkább arra vágyom, hogy lányom legyen. Úgy érzem, hoyg valahogy jobban tudnám kezelni. De ha fiam lenne, szerintem menet közben hozzá is hozzá tudnék idomulni.

2020. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki, mert senki nem fogja megkérdezni, mit szeretnél, lesz, ami lesz.
2020. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg, hogy apa legyél. Amúgy miért gondolod, hogy a lányt több mindentől kell félteni? A fiúk piájába ugyanúgy beleteszik a dizájnerdrogot, mint a lányokéba. A fiú is ugyanúgy belehalhat. A fiú ugyan nem tud teherbe esni, de teherbe ejthet egy lányt, aztán fizethetitek a gyerektartást idegen fruskáknak.
2020. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!