Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki ha semmi...

Az nagyon ciki ha semmi esetre sem szeretnék lányt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem férfiként, hogy egy fiúval sokkal jobban megtalálnám a közös hangot, meg a lányokat sokkal több mindentől kell félteni. Szóval nagyon szeretnék gyereket, de csak fiút, lányt semmiképp.
2020. okt. 17. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Még nagyon éretlen vagy a gyermekvallalashoz.
2020. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Nőként én is így voltam, elég sokkoló volt hogy lányom lesz...

A második fiú, ezerszer egyszerűbb vele, a lánnyal semmit nem tudok csinálni 🤷‍♀️

2020. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát akkor tanuld meg szétválogatni a "katonákat".

Azt ugye tudod, hogy ez nem kívánságműsor és a pasitól függ a gyerek neme.

Egyelőre a helyedben még semmiképpen nem vállalnék gyereket. Semmilyet. Ha már a nemével szemben is elvárásaid vannak, akkor másban is lesznek. Ha nem olyan lesz, amilyennek te elképzeled, akkor nem fogod szeretni. Egyáltalán nem biztos, hogy a fiúval megtalálod a közös hangot. Ezt sem garantálja semmi. Félteni meg kicsiként ugyanúgy kell fiút is, meg a lányt is.

2020. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez meg fog változni, ha kislányod lesz. Sőt biztos. A párom mindig is fiút szeretett volna. Minden terhességemnél azt várta, hogy azt mondja a doki, hogy kisfiú. Az első 3 az is lett. Aztán négyeske kislány. Nem repesett az örömtől, de amint meglátta, azonnal beleszeretett. Most 2 éves a kicsilány és a legnagyobb szerelem az életében.
2020. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjem is csak fiút akart. Lány nevet nem is gondolt ki, hiszen biztos volt benne, hogy neki csak fia lehet. Nos az 5 éves lányunk az ujja köré csavarta. Férjem imádja, ma már azt mondja, el se tudná képzelni a lánya nélkül az életet. Mindene. Most várjuk a második gyermekünket, és reméli ő is lány lesz. ( az lesz)
2020. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Aztán, ha a doki azt mondja, hogy mégis lány várható, akkor mit csinálsz? Addig rugdosod a terhes feleséged hasát, amíg elvetél?

Amíg így gondolkodsz, egyáltalán ne legyen gyereked!

2020. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Apukamnak ket lanya van, en vagyok az idosebb. Sosem voltam barbizos tipus, mar kicsikent is jobban erdekelt a csokulcskeszlet, 6 evesen megtetszett a horgaszas, emiatt lett szuleimnek, majd kesobb nekem engedelyem, apukammal horgaszni jartunk, en kotottem a szerelekeket, en vasaroltam be hozza, versenyen is tobbszor voltam dobogos eredmennyel, stb. Ez mennyire lanyos?


Amugy ameddig egy konkret nemu gyereket szeretnel, nem pedig siman gyereket, addig lehet, hogy nemertel meg a gyerekvallalasra, de az is lehet, hogy keveset tudsz a gyerekekrol, ha azt gondolod, hogy nem tudnalegy kislannyal kozos programot csinalni.

2020. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez főleg akkor ciki, ha lányod lesz. És erre 50% esélyed van. Nem tudom. En így nem vágnék bele a helyedben.
2020. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Ferjem 2 fiut szeretett volna, 3 lany lett, olvad a szive ennyi rajongastol amit kap nap mint nap. Meggyozodesem hogy nem veletlenul dobja a gep adott nemet nekunk.

Ha lanyod lesz esetleg, rogton atkattansz majd!

2020. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Apám sosem mondta, de mindig éreztük (hárman lányok), hogy ez a szitu. Felnőttek vagyunk, de azóta is szivatjuk ;) sok sikert!! :D
2020. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!