Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apai jogokról történő lemondás...

Apai jogokról történő lemondás hogy működik?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy a gyerektartást akkor is fizetni kell, de azt hogy lehet elintézni, hogy az apa minden jogáról lemond, kapcsolattartás stb?
2020. okt. 19. 08:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
8, úgy tudom ilyenkor lehet kérvényezni a bíróságtól, hogy vegye el a jogokat, mert nem élsz a láthatással, csak szándékosan keresztbe teszel nekik és ezt könnyű bizonyítani. Lehet nem egy két napos per, de bele lehet állni. (mint ahogy alkoholista vagy drogos szülőknek se végtelen a gyerekhez fűződő joga)
2020. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

10

Miért szívatnám? A pénzt utalom szal ez nekem amúgy is jár.

2020. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%

11

Rosszul tudod ;)

2020. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

13!


Nem, nem tudja rosszul. Apuka veled egy színvonalon volt nálunk is. Fél év után meguntam, beadtam egy kérvényt a bíróságra és bizony bizony, elvették tőle a szülői felügyeleti jogot.

2020. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak élvezed a trollkodást és nem tényleg ezt csinálod. Nincs gyerekem, de iszonyúan felhúzom rajtad magam. A gyerekkel is kiszúrsz te igen kretén. Mondjuk a bíróság szerencsére ismeri az ilyen kis retardáltakat, mint te és csak a pénzt sápolják le tőled. Olyan szimpi leszel, hogyha a nő egyszer kéri a gyt felülvizsgálatát, biztosan a javára döntenek. Annyira szeretném, hogy egyszer megtapasztald milyen, ha szórakozásból nem hagynak intézni a dolgaid. Mondjuk egy hitelfelvételnél, építési engedélynél, autóvásárlásnál. Csak úgy, pojénból.
2020. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

14

Szép kis mese cuncli de a valöságban ez nem így megy szerencsére.

2020. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

16!


Kisfax, épp így ment a valóságban. Apukának se felügyeleti, se láthatási joga, csak a tartásdíjat fizetheti. Ennyi.

2020. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ha apuka ír egy levelet, hogy lemond minden jogáról azt elfogadják?
2020. okt. 19. 12:51
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18%
Ne hívjuk már apukának, mert a fajtája nem az. Nevezzük max nemzőnek, vagy gyerekcsinálónak, de ne sértsük meg az apákat azzal hogy egy ilyet is annak nevezünk, pláne nem becézgetve.
2020. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!