Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Hogyan dolgozzátok fel, hogy gyermekeitek nagymama nélkül nőnek fel?

Figyelt kérdés

6 és 8 évesek a lányaim. Anyukám már rég meghalt, ő nem is látta az unokáit. Anyósom viszont pár hete hunyt el, ő igazi szerető nagymama volt, aki mindent megtett az unokákért, nyáron nála nyaraltak stb.

Nagyon sajnálom, hogy a gyerekek ezután szerető, gondoskodó nagymama nélkül nőnek fel.

Én 23 éves voltam, mikor a saját nagymamám meghalt, szóval sajnos tudom, hogy miből maradnak ki a gyerekek ezután.



2020. okt. 19. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom. Es nagyon nehezen.
2020. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem lehet ez ellen mit csinálni, szóval nyilván kénytelen az ember elfogadni.

Az anyai nagyapám nekem születésem előtt halt meg, a nagymamám meg 8 éves koromban. 1-2 emlékképem van róla.

De párom szülei sem élnek már, szóval ha lesz gyerekünk, akkor egyik oldalról nagyszülő nélkül fog felnőni. Beszélni kell sokat róluk a gyereknek. Én pl. mindig közel éreztem azokat a rokonaimat, akiket nem ismerhettem, de sokat beszéltek róluk.

2020. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!