Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves gyereknek milyen...

Másfél éves gyereknek milyen itatópohár praktikus? Nekünk 360 fokos van, de elvileg az nincs jó hatással a beszedfejlődésre...

Figyelt kérdés
máj. 16. 07:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nézegettem a kulacsokat is, de abból szerintem folyton kiborítana a vizet.
máj. 16. 07:05
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Merész gondolat, de megtanítani, hogy ne borítsa ki?

Csak első gyereknél itatópoharaztam. A 360 fokos csak arra volt jó, hogy jól elodázza a normális pohárból való ivást.

A kisebbnél kihagytuk teljesen ezt a szakaszt, rögtön nyitott pohárból ivott. Akkor is, ha mentünk valahova. Pohár a táskába, mellette normál palackban a víz és töltöttem neki. Később megtanult közvetlenül az üvegből inni.

máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Rendes pohár. Minél kisebb és vastagabb falú. Minden pohár itatópohár, nem kell azt a sok műanyag szart megvenni.
máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak így ha itatopohara van a gyerkocnek szabadon ihat, jön, megy a lakásban iszik belőle nagyon sokat. Nem biztos, hogy ennyiszer jelezne nekem,hogy ő inni akar ha nem lenne neki mindig kirakva az itataopoharaba víz. Ez mindenképp előnye ezeknek a poharaknak.
máj. 16. 07:20
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenünk volt, sokáig ezt használtuk mikor mentünk valahova:

[link]

Ettől függetlenül gond nélkül ivott sima pohárból 15 hónaposan.

máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

De rendes pohárban nem tudsz neki kirakni vizet?

Szerintem pont az a hátránya az itatópohárnak, hogy egy teljesen életszerűtlen helyzethez szoktatja hozzá a gyereket: hogy a kezében lóbálva viheti bárhová a vizespoharat magával anélkül, hogy abból kifolyna a víz. Ennek a valósághoz semmi köze. A víz kifolyik, a pohár meg potenciálisan törékeny, oda kell rá figyelni, és igen, meg kell állni a tevékenységben ahhoz egy percre, hogy igyon.

#3

máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk már! Minden gyerek megtanul pohárból inni. Az a titok hogy abból is adni kell neki, viszont ahhoz hogy az agybajt az állandó kiborult víz miatt elkerülje az ember, nem ördögtőlvaló a lóbálható itatópohár.
máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Mi, ha mentünk valahova, akkor itatópoharaztunk, itthon pedig rendes pohárból ivott. Rendesen meglett tanitva neki, hogyan kell inni belőle és mindig az asztalra kell tenni ivás után.
máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
6# Miért, az esküvőre is majd úgy megy?:) Tanultam végre valami újat valami iszonyat tanult embertől. :D Remélem te soha nem iszol kulacsból felnőttként.
máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
A kulacs és a pohár két külön dolog. Szerintem az itatópohár teljesen fölösleges, csak valaki ügyesen megtalálta a piaci rést. De ha nektek ennyi fölösleges pénzetek van, és ennyi műanyagot akartok venni, hajrá ;)
máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!