Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mik a lehetős...

Ilyen helyzetben mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Több helyen is utána olvastam már a dolognak, de eléggé nagy az összevisszaság ebben a témában.. Melegként saját gyermeket szeretnék, az örökbefogadás nálam nem opció (nem azért mert hosszadalmas és valószínűleg csak idősebb gyermeket kapnék egyedülállóként, hanem én nem más gyermekét szeretném felnevelni). Olyanra például van lehetőség, hogy egy nő teherbe esik tőlem (nem tudom, hogy menne-e, de akár természetes úton is), majd utána jogilag csak az enyém legyen a gyermek. Annyi mindent olvastam, hogy tényleg nem tudom mik a lehetőségek.

2020. okt. 19. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megoldható elméletben. Gyakorlatilag meg lehetetlen.

Senki nem fog egy ismeretlennek kihordani egy gyereket, majd lemondani róla.

2020. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Az a legbiztonságosabb a gyerek számára, ha nem vállasz gyereket. Egy gyereknek szükség van az anyai szerepre is.
2020. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma olvastam, hogy egy törvény módosítása miatt jelenleg a melegek és az egyedülállóak még kevesebb eséllyel indulnak az örökbefogadási listán.


Ide haza ugye a béranyaság tiltott.

Gyakorlatilag, hogy egy olyan nőt találj aki kihordja a gyermeked (tekintsünk el jelenleg a hogyan kérdéstől) majd lemondjon róla, gyakorlatilag 0.

2020. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenné ezt meg neked bárki? A terhesség nem egyszerű dolog, a babához pedig minden épeszű nő ragaszkodik. Béranyaság itthon nincs, legközelebb ukrajnában lehetséges.
2020. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

És ilyenbe ki menne bele? Rossz életű nők, akiktől válogatott szarságokat kapnál el, aztán zsarolnának össze vissza, még a szülést követően is. A kiscsaládtól nem szabadulnál soha.

Ha van sok pénzed, akkor külföldön legálisan megteheted.

2020. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Magyarországon nem lehet lemondani a szülőségről..

Apaként és anyaként sem

2020. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

5#

Én meg remélem a hozzád hasonló "okos intelligens" emberek nem szaporodnak. Bár gondolom benned fel sem merül a gondolat, hogy a saját gyereked is lehet meleg, vagy transzsexuális.


Az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik nem tehet róla, a viselkedést sem tudja másra ragasztani mivel ez már az anyaméhben eldől. Szimpla genetika.


De igazad van.. Inkább nevelkedjen a gyermek nevelőszülőkről nevelőszülőkre, vagy otthonokban ahol minden van csak szeretet nincs.. Mint egy fix otthonban ahol várták és vérszerint szeretik,csak azért mert az illető a saját neméhez vonzódik.. Elhiheted, hogy egy meleg nem fogja a gyerek előtt a hálószobai dolgait kiteregetni ugyan úgy ahogy egy normál hetero.


Nem rég olvastam Olaszországban, hogy egy egyedülálló meleg férfi csak úgy kapott gyermeket hosszú évek után! Hogy a kutyának se kellett egy down-os kislány. Szerintem ez szégyen.. Csak akkor jutott eszükbe utolsó örökbefogadóként mikor egy párnak sem kellett. Szerinted hol van jobb helyen az a kislány? Egy intézményben vagy annál a meleg férfinél aki mindent meg ad a kislánynak amit csak lehet minden téren?


[link]

2020. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

9#


Te egy primitív ember vagy.


Mi köze a mesterséges megtermékenyítésnek a sexuális beállítottsághoz?

Semmi.


Nem tudod egy ilyen családban nevelkedett gyermekben több az empátia az elfogadás mint benned bármikor is lesz.


Egy heteronak épp ugyan úgy születik meleg gyermeke, mint egy melegnek hetero. (mert ugye külföldön nem tiltott a béranyaság.)

2020. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Saját "fajtája" 🤦‍♀️ a másik primer primitív 🙄
2020. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitást genetikai okokra vezetted vissza, így, az elméleted szerint, egyértelmű, hogy öröklődéssel terjed. Ennek nagyon sok köze van a mesterséges megtermékenyítéshez.
2020. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!