Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menzesz utan par napra ra...

Menzesz utan par napra ra miert van enyhe barnas verzesem?

Figyelt kérdés

Szombaton lett vege a mensimnek (ami nekem mindig 3 napos), de vasarnap es ma meg enyhe gorcsoket ereztem az alhasamban. Azt hittem csak bemeselem magamnak, mert olyan volt mintha belmozgast ereznem, mert most is eleg sok galambot eresztek.

Az elobb voltam mosdoban es arra lettem figyelmes, hogy barnas verzesem van.

Dokinal egy hete voltam, minden oke, 100% egeszseges vagyok es nem vagyok terhes.

Velem meg soha nem fordult elo ilyen. Nektek volt mar ilyen? Mit jelent?


2020. okt. 19. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális, az is vér csak kevés màr és lassan tàvozik, kémiai folyamatok miatt barna
2020. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, teljesen normális, még tisztulsz.
2020. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, na jo, csak olyan fura mert nekem eddig meg nem volt ilyen. A doki azt mondta mehnyakszaj sebem van, lehet az is befolyasolja. De lehet hulyesegeket beszelek. Meg amugy enyhe gorcseim is vannak. Mintha negint meg akarna jonni.
2020. okt. 20. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve állt be az, ami most nálad van, azóta mindig ilyen. Felpuffadok, sokkal többet szellentek,(néha olyan hasmenés érzésem is van), aztán barnás folyással lesz vége.
2020. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A puffadas meg most is tart, de barnas folyas csak azaz egy volt. Annyira erdekes. Mar arra gondoltam, hiaba mondta a doki h nem vagyok terhes mi van ha megis?! Elegge megijedtem.....
2020. okt. 20. 06:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen a menstruációm, elmúlik rá 1-2 nappal barna folyás. Kérdeztem dokit, azt mondta normális.
2020. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon erdekes. Megnyugodtam akkor, hogy nem csak nekem van ilyen.

A puffadas meg nagyon kinoz, kellemetlen igy dolgozni, radasul tanar vagyok.

2020. okt. 20. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!