Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha még gyesen vagyok és...

Ha még gyesen vagyok és teherbe esek, akkor mit fogok kapni ha megszületik a 2. ik baba? Csak gyest? Gyed-et azt hogy kaphatok? újra kezdjek el dolgozni gyes alatt terhesen?

Figyelt kérdés
határozott idejü munkaviszonyom volt, ami már lejárt. Akkor már csak gyest kaphatok nem? vagy hogy van?
2010. aug. 9. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Szia...ha jól tudom gyest fogsz kapni továbbra is gyedet 32 év letelte után kapod...régen én gyest kaptam tovább...2 év van lányaim közt...de hogy most is ez a szabály abban nem vagyok teljesen biztos...Dolgozni nem kell elmenned az nem változtat semmit mivel legalább 3 hónap vagy 1 év munkaviszony kell hogy onnan mehess gyesre...remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!