Mi lessz a cicimmel?

Figyelt kérdés
Eddig 70-75/b-s melltartót hordtam de, most nőtt kb 2 méretet, terhesség miatt eléggé lóg.(lehet én rosszabnak látom mint ami) Van akinek szoptatás után vissza állt az alap helyzetbe? Vagy legalább a bimbója, bimbó udvara, színe vissza állt az alap helyzetbe? Vagy van rá valami "praktika" krém? Nagyon nem tetszik saját magamnak a cicim.30hetes vagyok de már valamikor nagyon sötét, hatalmas lett a bimbó udvarom és lóg szemmel láthatóan felemás a cicim. A striák még nem is zavarnak.

2020. okt. 30. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Jobb lesz, de alaphelyzetbe sosem fog visszaállni. Sajnos ez az anyák sorsa.
2020. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Mitől lenne jobb? Amikor majd összeszottyad még rosszabb lesz.
2020. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
A melled egy idő után akkor is elcsúnyulna, ha nem szülnél gyereket, így viszont még értelme is van :)
2020. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Na a lustaság találkozott a mártírkodással, "ez az anyák sorsa". Nem, nem ez..:)


Nekem szoptatás utan formasabb picit, semmi jele, hogy szultem volna es 1 evig szoptattam is.


Kedves Kérdező!


Torna, kifejezetten feszesítő, mellizomnál. Megfelelő méretű melltartó. Kollagén belülről.

2020. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
4, te meg rosszindulatú vagy... Anyám semmit nem használt az égvilágon, de alig változott a melle. Én se használtam semmit, és szinte nem változott semmit. Barátnőm mindennel kente, torna, és szottyadt zacskó így is... Ez van. A genetika keci.
2020. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
4: köszönjük bezzeganya, tipeghetsz tovább a tökéletes csöcsökkel xd
2020. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Szia

Igaz én már 15 hónapja szoptatok, de kb fél éve állt vissza. 2 méretet nőtt nekem is,most megint tudom hordani a 75/b-s melltartóimat. A színe is a régi. Ami tetszik, hogy a bimbóm már mindig kiáll ,nem csak akkor amikor szopizik hanem eleve pedig előtte lelapult mindig. Oké lehet kicsit szottyabb ,mint volt,de nem feltűnő

2020. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

A színe visszaváltozik, nyugi.

Én 2 évig szoptattam. Nem lett csúnya a mellem. Lett rajta pár stria, meg is nőtt.

De engem jobban zavar az, hogy hiába nem szoptatok már 2.5 éve, még mindig van tejem minimálisan.. Plusz nagyon fázós lett... Néha beleüt a hideg..


De kinézetre szerintem szebb, mint volt. És nagyobb :)). 75Bről 85Cre nőtt.

2020. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

4 olyan butaságokat írtál...


A mell formájának és tartásának a világon semmi köze a mellizmokhoz. A szövetek rugalmasságához van köze, ami pedig genetika. És a világon semmivel se lehet befolyásolni. A mellet tartó szalagok (nem jut eszembe a pontos neve) nem edzhető. Hogy szülés, szoptatás után milyen lesz az csak a szerencsén múlik.


Kérdező, viszont a bimbóudvar színe a sok ösztrogén miatt változott meg. Ez el fog múlni, ha rendeződni tudnak a hormonjaid.

2020. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

A melled egy idő után akkor is elcsúnyulna, ha nem szülnél gyereket, így viszont még értelme is van :)



Csak ezzel a szöveggel tudtok jönni minden olyan nőnek, akinek emiatt önbizalomhiánya van? Tudod nem mindegy, hogy 40-50 évesen lesz ilyen, vagy 20-30 évesen.

2020. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!