Mi lessz a cicimmel?

Figyelt kérdés
Eddig 70-75/b-s melltartót hordtam de, most nőtt kb 2 méretet, terhesség miatt eléggé lóg.(lehet én rosszabnak látom mint ami) Van akinek szoptatás után vissza állt az alap helyzetbe? Vagy legalább a bimbója, bimbó udvara, színe vissza állt az alap helyzetbe? Vagy van rá valami "praktika" krém? Nagyon nem tetszik saját magamnak a cicim.30hetes vagyok de már valamikor nagyon sötét, hatalmas lett a bimbó udvarom és lóg szemmel láthatóan felemás a cicim. A striák még nem is zavarnak.

2020. okt. 30. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Színe visszaáll


Formája kérdéses


Nekem75B ről 80 D lett

..

2020. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
10: viszont akinek ez ennyire fontos, az ugyanolyan sekélyes marad 20 es 50 évesen is ;)
2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

A színe visszaall pár hónap alatt, a formája kérdéses, de egyáltalán nem borítékolható hogy csúnya lesz. Nekem alakra nem igazán változott szoptatas után (1 évig szoptattam), de erezhetoen puhább lett, és kevésbé van "tartása", de a logastol messze van. Pár stria lett az alsó részén, de az ott nem igazán látszik. Nem csúnya egyáltalán.


Nekem egy méretet nőtt szoptatas alatt, stria olajjal kentem terhesseg alatt és 1-2 hónapig szülés után.

2020. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem minden trükk és praktika nélkül olyan lett, mint volt, 8 hónapig szoptattam. A terhesség ill. a szoptatás alatt sokat változott (először kitelt, aztán kicsit megereszkedett), de most ugyanolyan, mint volt. 75-b vagyok én is.
2020. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
11-es, te mázlista! :)
2020. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

"10: viszont akinek ez ennyire fontos, az ugyanolyan sekélyes marad 20 es 50 évesen is ;)"



Aki szülés után is jó nő akar lenni, és érdekli hogy néz ki, és nem egy igénytelen momzilla akar lenni, az sekélyes? Hát oke.

2020. okt. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
16: nagyon nem ezt írtad a korábbi hszben, úgyhogy vagy tanulj meg fogalmazni vagy ne forgasd ki mások szavát. Nem igényességi kérdésről van szó. Van nő, aki kenheti bármivel a mellét meg tornázhat ahogy akar (mondjuk aki komolyan azt gondolja, hogy egy nagyrészt zsíros kötőszövetet lehet tornáztatni, annak fel kéne csapnia az általános iskolai bioszkönyvet) és van, aki ha nem csinál semmit, akkor is szép marad a melle szülés után. Lehet műtéttel korrigálni, de az út végén így is, úgy is megcsúnyul a test, akkor is, ha 60 évesen van egy felvarrt melled vagy két gumilabda beültetve. Épp ezért minden külsőség ideiglenes, aki pedig ekkora feneket kerít ennek és nem tudja elfogadni, hogy telik az idő szülés ide vagy oda, az igen, az én szememben sekélyes, pedig amúgy vannak esetek, amikor sztem is a plasztika a megoldás.
2020. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!