Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet h itt mindenki...

Hogy lehet h itt mindenki vigan szexel szules utani 6hetben?

Figyelt kérdés

Senki nem verzik 6hetig? Gatseb, csaszarheg, ejszakai szoptatasok? Mindenki gyereke alszik rogton amint kisagyat er? Hormonalis szarazsag? Nagyobb tesok akiket el kell latni meg este a baban kivul?


Kezdem kakukktojasnak erezni magam.


2020. nov. 3. 11:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy írod. 2 hétig ürült a lochia, egyikkel sem tovább. Szárazság, libidócsökkenés nem volt, soha olyan kívánós nem voltam. Az első császár volt, a hegem szépen gyógyult, a kicsik gátvédelemmel születtek, szintén nem volt gond. A gyerekek az elején 1x keltek, 2 hónapos koruktól aludtak egyhuzamban 10-12 órát. Nem tudom, hogy 4x volt szerencsénk vagy valamit jól csinálunk, de nálunk így alakult. 😊
2020. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Császáros voltam. Nem véreztem 6 hétig, 2-3 hét volt a maximum. A 6 hetes kontrollon már mindent rendben talált az orvos, áldását adta az együttlétekre. Az első szex nem volt a legjobb, fokozatosan lett jobb. Nagyobb gyerek nem volt, hormonális gondjaim sem voltak.
2020. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan betartottam a 6 hetet, de 4 hétig véreztem (de ebből is az utolsó 1 hét csak maszatolás volt). Gátmetszésem nem volt. Most 8 hetes a babám, 2 napja alszik este 8-reggel 5:30 kõzött (Kopp-kopp), de már előtte is egyszer kelt éjjel (mondjuk tápszeres). Száraz nem vagyok, nagytesó pedig 8 éves, nem kell már körülugrálni és alszik magától. Ilyen is van.
2020. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nemhogy 6 hétig,de kb 8 hétig véreztem. Nem gátmetszés volt,hanem szakadás. Szóval nekem semmi kedvem nem volt,de irigylem azokat,akiknek nem tartott eddig 😁 Viszont az tény,hogy nem kelt éjszaka 1 hónapos kora óta és nagyobb tesó sincs
2020. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Császáros voltam, mire hazajöttünk kórházból, már semmilyen vérzés nem volt. De be tartottuk a 6 hetet. Azért csak egy baba volt ott, hiába nem hüvelyi szülés volt.
2020. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

10 hétig véreztem, rá 2 hétre meg már menstruáltam is. Van hormonalis szárazság, a gyerek még ha alszik is, mindig akkor nyöszörög ha elkezdünk valamit.


Ritkás még, mert a szárazság miatt nem kívánom annyira, de dolgozunk a megoldáson.


Ne higgy itt mindenkinek, kamugépek. Mindenki, de soknak csak a szája jár.

2020. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenki*
2020. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
Császáros voltam. Nem egészen 3 hétig véreztem, 4. hétre már megjött a menstruációm is, mert nem szoptattam. Alig vártam, hogy végre szexelhessünk. Nem fájt, ugyanolyan jó volt, mint előtte, nem voltam száraz sem. Az orgazmustól féltem, de azzal sem volt probléma. Nekem a terhesség alatt nem volt egyáltalán libidóm. Az első hetekben csak aludt és evett a kisbabánk, mindenre volt idő.
2020. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy a legtöbben kamuznak, ilyen egyszerű.
2020. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Mindjárt jön Krisztike, aki majd jól megírja, hogy ő bizony már a kórházba becsempészte a férjét szexelni, mert az nekik milyen fontos, és hogy ők nem tudták kibírni :D
2020. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!