Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt miért vannak ilyen undorít...

Itt miért vannak ilyen undorító "anyák", akik ahelyett, hogy normális tanácsokkal látnák el a depis anyukákat, ahelyett mindenkit lehurrognak mindenkit?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert ők ilyen minta anyák. Otthon valami nincs rendben és itt vezetik le a feszkót azzal, hogy előadják, hogy ők mennyire jók mindenki más meg 💩
2020. szept. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem lehet, hogy nincs is gyerekük, majdnem minden kérdésemre az első válasz valami hülye trolltol jön, aki csak kötekedni akar, a kérdést nem is érti, a válaszán meg látszik, hogy nem látott közelről gyereket, most már nem is válaszolok, késöbb jönnek rendes válaszadók is.
2020. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert frusztráltak és itt vezetik le a bent lévő feszültséget. 1.nem ugy csinálsz valamit ahogy ők, nyilván te csinálod sz@rul, 2.mást gondolsz valamiről nyilván te gondolod rosszul, 3.boldogtalanok az élet bármely részén 4.irigység, féltékenység ha bárki másnak jobb valami, és 5.a legfontosabb ! itt megteheti mert arc név nélkül azt ir amit akar és bele rugni valakibe aki tudja, hogy el fogja olvasni a legnagyobb öröm nekik, pont azért mert frusztráltak.

Aki csak pár hét hónapot néha itt olvasgat az egyből látja ezeket.

2020. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ miért "depis" az anya. Valóban baj van vagy csak hiszti. Mert azért itt rengeteg hisztis nő van aki elvárja az abagatást közben meg nem tesz semmit hogy jobb legyen a saját helyzete.
2020. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Már 2010.ben is gyakorikoztam. Elmondanám, hogy akkor még nem volt ez. Akkor is voltak "idióta" kérdések (bár közel sem ennyi) de akit idegesített, az nem válaszolt rá. Akit meg nem, az normálisan válaszolt. Vissza nézve a régi kérdéseimet bizony én is raktam fel érdekeseket. Senki nem szólt be. Sajnos már minden idiótának van internetje, okos telefonja, így sokan a frusztrációjukat itt élik ki.
2020. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
5 Igaz. Én is gyakoriztam régebben is. Akkor inkább nem válaszoltak. Mostmeg... Volt pofám pl megkérdezni, hogy baj-e ha nem mindig figyel a nevére a babám erre olyan bunkó flegma választ kaptam elsőre hogy csak na. Miért nem tud az ilyen elmenni a kérdés mellett? Én ha valamit butaságnak tartok, meg se nyitom azt a kérdést.
2020. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Vannak olyan kérdések, ahol megértem a válaszok stílusát.Terhes vagyok, rosszul vagyok, jajj lesz jobb? Azért felmerül az emberbe, hogy az illető nem készült a terhességre? Váratlan a baba? Merthogy van akinek vannak terhestünetei,van akinek nincsenek.Ha babát tervez az ember ez hozzá jár, vagy épp ha szerencsés valaki, akkor nem.

Vagy fél évesnél diagnosztizál valami betegséget az anyuka, persze ráfogja a védőnőre, mert tudja hogy faxság az egész, nincs annyi tanulatlan védőnő mint amennyit itt sokan ,,elmesélnek".Sok a hantás,kamu kérdés.

De volt már olyan is, hogy nem érettem minek estek neki a kérdezőnek és szerintem is inkább a frusztráltság volt az ok, mint bármi más.

Viszont azokat a kérdéseket egyáltalán nem értem mikor valaki feltesz,megérkeznek a válaszok és igazából egyértelműen csak az a válasz jó, ami egyezik a kérdező elképzeléseivel.Annak a kérdésnek mi értelme???:D

2020. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztalom, amit az 5-ös írt, hogy régen nem ilyen volt ez az oldal.

Ma már komolyan nem merek kérdést kiírni, mert úgy beleállnak az emberbe, hogy hihetetlen. Múltkor egy “anyuka” azért kezdett el veszekedni velem, mert le mertem írni, hogy minden nap porszívózok🤦🏼‍♀️ És úgy kiakadt, kiosztott, mintha kb az élete múlna rajta, hogy én mikor, hogy takarítok🤷🏼‍♀️

Szerintem a való életben nem ilyenek, vagyis a lelkük mélyén ilyenek, de nem merik kinyitni a szájukat és élvezik, hogy itt végre kioszthatnak mindenkit arc nélkül.

2020. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok "undorito anyukanak" valojaban nincs gyereke, ahogyan 2-es is irta. Pl. valaki arrol ir, hogy hisztis a gyereke (akar csak a szokasos mertekben), vagy etkezesnel valogatos, aztan jonnek olyan valaszok, hogy egy bortonor tobb emberseggel banik az eliteltekkel, mint amit ok tanacsolnak gyerekneveles cimen. Na, ilyenkor van egy olyan gondolatom, hogy valoszinuleg nincs gyerekuk. A gond ott van, amikor uralkodoak az ilyen valaszok, es a normalisak inkabb mar nem irnak. Ezek felrevezethetik a kerdezot, ha gyakorlatlan forumozo, es azt hiszi, valoban o csinalja rosszul.
2020. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Én régen is sok kötekedő válasszal találkoztam (2007 óta vagyok itt), csak talán aktívabbak voltak a moderátorok és nagyon hamar törölték a gáz hozzászólásokat. A legeslegelejen még nem is lehetett többször válaszolni egy kérdésre, csak egyszer, így nehéz volt feszkózni.

Mondjuk ennyi barom talán tényleg nem volt, sajnos azóta viszont túl ismert lett az oldal, sokan eleve trollkodni járnak csak ide, mások meg itt elik ki az indulataikat.

Engem az húzott fel nagyon, amikor egy egyedülálló anyuka kérdezte, hogy mit tud csinálni az ovis gyerekével, amíg az ovi zárva van, apukanal lett volna a gyerek, de előző nap lemondta, neki meg muszáj dolgozni menni, ja, és falun lakik, egy ovi van csak, nincs helyette másik ügyeletes. Szinte minden válasz lenéző, kötekedő volt, hogy ilyen nincs, hogy nem tudja megoldani, minek nyárig, egy igazi szülő megoldja, olyan nincs, hogy nincs bébiszitter falun, stb. Gusztustalan módon nekiment mindenki.

2020. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!