Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérnél babysitter...

Mennyi pénzt kérnél babysitterkedésért?

Figyelt kérdés

Hétköznap fixen kellene egy személy, aki 2 órát vigyáz a 2 éves lányomra. Ti mennyit kérnétek ezért? Mennyi lenne a reális ár?

Visszamenten dolgozni, de sajnos a bölcsikben nincs hely. Váltott műszakban tudjuk megoldani a férjemmel és lenne kB 2 óra átfedés, amikor nincs ki vigyázzon a gyerekre.

Bármilyen más ötletet is szívesen fogadok.

(sajnos a nagyszülők/család nem opció, dolgoznom pedig muszáj)


2020. nov. 3. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Én 1000.-/óra és függ h busz vagy kocsi, arra még valamennyit. Ha az utcából valaki akkor csak az órabér. Meghát az is számít h ez csak egy mellékes az illetőnek vagy szükségszerű vagy kedvtelésből
2020. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Szomszédnak 1000 Ft. Óvónőhallgatónak 1500, szakembernek 10 év tapasztalattal és referenciákkal 2-3000 között. Attól függ kit találsz és mit csinál. Ül és nézi, vagy foglalkozás is lesz, enni kell-e adni neki, mosogatni stb.
2020. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igazából ez pont az alvás ideje a lányomnak, szóval csak a lakásban kell lenni.

Kisvárosban élűnk, semmi sincs messze.

2020. nov. 3. 14:16
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
2000/óráért találsz szerintem. Nincs amúgy magán bölcsi a közelben? Vagy nagyon drága? Csak mert ez így se lesz olcsóbb.
2020. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

1000-1500/ óra

Nincs végzettségem.



1000 ha csak át kell sétálnom 10 perc alatt.

Ha utazni kell, akkor 1500 főleg ha kell parkolást fizetni.


Viszont ez a 2 h a nap közepén csak olyannak jó, aki nem dolgozik amúgy..

2020. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lesz olcsóbb (sőt, drágább lesz), de nincs hely a magánbölcsiben sem.

Várólistán vagyunk, reméljük csak átmeneti a dolog.

2020. nov. 3. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

5. Vagyok


Egyébkébt a szomszédom pont ingyen vállalna ilyet.


Nincs unokája, nagyon szeretne.

Imádja a gyerekeket.


Enyémeket is..


Mondta is, hogy ha tudok valakit akkor ő szívesen vigyáz rá..


/ neki délig minden napja szabad/


Nyáron pedig csak hetente pár napot van..

2020. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez az időpont nagyon necces. :( Arra gondoltam, hogy esetleg egy nagymampótlót keresek. Egy fiatalosabb nyugdíjast is szívesen megbíznék a feladattal. Igazából sok munka nem lenne.

Nem fűzök sok reményt a dologhoz (pont az időintervallum miatt meg hogy minden hétköznap jönni kellene) , de fogalmam sincs, hogy egyáltalán milyen árban gondolkodjunk.

2020. nov. 3. 14:21
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem előbb keressetek valakit


Aztán a bölcsiig kibírjátok

2020. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

1500 forint/óra reális ár. Én ennyiért vállalnám el szakemberként.

A nagyobb városoknka van bébiszitter keresős Facebook csoportja, lépj be egy ilyenné és nézd meg, hogy ott milyenek az árak. Bizonyára akadni fog legalább egy olyan valaki, aki rendelkezik referenciával is és el is vállalná.

2020. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!