Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kérjek babysitterkedés...

Mennyit kérjek babysitterkedésért?

Figyelt kérdés

Ismerősöm megkért, hogy heti egy alkalommal vigyázzak a két gyerekükre. 2 és 5 év körül vannak, a nagyobbik fiú nagyon aktív, nem hiszem, hogy könnyű lesz vele. A kisebb nagyon nyugis.

Esti órákban kellene mennem, viszont ők fuvaroznak engem oda és haza is.

3 óráról lenne szó hetente.

18 éves lány vagyok.


2011. dec. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapest vagy vidék?


Ha Budapest akkor annyit tudok mondani, hogy itt 800 és 1200 ftot kérnek óránként a szakképzett szitterek. Én tuti nem adnék 600 ft/óránál többet, ha még fuvarozlak is. Ők mennyit mondtak?

2011. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ők nem mondtak árat?


Én 1000 Ft/órát fizetek egy egyetemista lánynak (aki a szomszédunk), hétvégén és este (8 után) pedig 1200 Ft-ot.

2011. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 1000 Ft lenne reális óránként. Ha fuvaroznak is akkor inkább 800 Ft...bááár, szerintem szívesen fizetnek többet, főleg ha két gyermekre kell vigyázni.

Szóval úgy gondolom, hogy az 1000 Ft valóban reális.

(Vidéki viszonylatban gondolkoztam, mert nem írtad, hol laktok.)

2011. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most beszéltünk, azt mondtam, hogy 800 Ft/óra körül gondoltam. Meg is egyeztünk ebben, mert ők is így gondolták.

Egyébként egy Budapest melletti városban lakunk.

2011. dec. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!