Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szedem a Trimesztert mint...

Szedem a Trimesztert mint babaváró vitamint, érdemes mellé szedni az Aspirin Protectet? Vagy azt mikor érdemes elkezdeni szedni egyáltalán egy kismamának muszáj? (Más kismamáktól hallottam hogy ajánlotta nekik az orvos.)

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem orvos javasolta hogy szedjem de nekem szúrnom is kellett magam mert örökölt trombózishajlamom van.

Normál terhesség esetén szerintem mindenképp kérdezz rá az orvosnál.

2020. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Miért kellene szedni? Én még nem hallottam erről.
2020. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, sőt! Hacsak nem tudsz valami olyan betegségedről, ami ezt indokolná, de akkor az orvosod mindenképpen fogja javasolni. Saját kútfőből, csak mert a hasamra csaptam vagy hallottam valakitől biztos nem szednék véralvadás gátlót.
2020. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!