Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Középiskolás gyereknek hazaérk...

Középiskolás gyereknek hazaérkezéskor van értelme lázat mérni? Úgy tudom a suliban pl nem pontos lehet értelme ezért itthon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol lehet a legpontosabban mérni?
2020. nov. 9. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Mindig van értelme.

Otthon egy hagyományos, digitális mérővel.

2020. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2020. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Online oktatás lesz, nem?
2020. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként is, ha barmikor hazajön?
2020. nov. 9. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Melyik családban mik a szokások.

Emlékszem, tavasszal volt olyan ismerősöm, aki megállt az ajtóban, levette a felsőruházatát, zsákba tette, majd bent az előszobában lefújta magát fertőtlenítővel. Mindezt az összes családtagjával megcsinálták, bármennyiszer is hagyták el a lakást.


Ha nektek az a megnyugtató, hogy lázat mértek, akkor mérjetek. A lázmérő nem kopik, a lázmérésnek nincsenek mellékhatásai.

2020. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lázmérés teljesen felesleges dolog. Előtte 1 héttel már fertőzhet.

Apuméknál a lappangási idő körülbelül 5 nap volt, utána jöttek elő a tünetek. Addig hiába lázmérőztek, senki nem mondta volna meg róluk, hogy betegek.

2020. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha lázas, akkor kint marad??? Családtagot mi értelme méregetni hazaérkezéskor? Mérjed akkor, ha szarul van, vagy ha ennyire akarod, egyszer minden este, de hazaérkezéskor? Kész bohózat...
2020. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Minden este lehet pl ahogy az utolsó írja. nálunk is úgy van.
2020. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott eddig, hogy mérjem bárki lázát csak úgy a családban. Ha panasza van bárkinek, vagy a kicsiknek melegnek érzem a testét, akkor megmérem. De amúgy minek?
2020. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy mellékesen.


Okt.30. péntek: munkahelyemen reggel egy olyan lázmérővel, amivel nyakon vagy homlokon egy pillanat alatt meg szokták mérni, 35,7 C fokot mértek.

Okt.31. szombat: reggel nem éreztem jól magam, a galliumos (analóg) hőmérő 37,1 C fokot mutatott. Egész nap ágyban voltam, délutánra már 38,1 C fok lett. Egész hétvégén otthon voltam.

Nov.2. hétfő: orrból és garatból mintát vettek, PCR teszt eredménye: koronavírus-pozitív lettem.

Munkahelyemen egyik közvetlen kollégám szintén pozitív lett, valószínűleg pénteken fertőztem meg.


Ennyit a hőmérséklet-mérés értelméről.

2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!