Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket hozott már kellemet...

Benneteket hozott már kellemetlen helyzetbe a gyereketek? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Ez nem saját sztori és kb 25 éves, ha nem régebbi. Az egyik óvónő ismerősöm mesélte, hogy kérdezték a gyerekektől, hogy ők mit szoktak játszani az apukájukkal?

Az egyik kisfiú ezt mesélte:

"Az apukám beszokott fingani a takaró alá és nem enged ki..."

persze nem mondtak semmit az apukának, de dőltek a röhögéstől..és ha eljövök az ovi előtt, akkor mindig jót mosolygok még most mi ezen...



2020. nov. 11. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
A fiam egyik osztálytársa azt mondta, hogy az apja csempész. Pedig burkoló volt.
2020. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
A lányom óvónö, ö mesélte, hogy amikor WC-re vitték öket, az egyik kisgyerek közölte, az ö apukájának akkora a kukija, mint egy kolbász! Ettöl kezdve ha az apa jött érte, az óvónök majd kipukkadtak a visszafojtott nevetéstöl.
2020. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Kellemetlen helzet volt, mikor 8 éves hugomat nyáron elvittem fagyizni (17 év van köztünk), és amikor néztük a választékot, mondta hogy ő kettő gombóccal kér, és mondtam, hogy hát legyen. Erre ő jó hangosan: " aztaaaaa, még sosem kaptam 2 gombóccal uuuuuu áááá". Hát elég furcsán adta ezt elő, a fagyis is csak lesett, de aztán csak mosolygott egyet :D persze a végén kiderült, hogy nem véletlen nem kap 2 gombóccal, mert meg sem ette. Ugyanez mekiben sült krumplival.
2020. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
A 2.5 éves fiam minden járókelővel közölte út közben, hogy azért megyünk haza, mert az apjának pisilnie kell.
2020. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Közeli ismerős kisfia nagyon rajongott első osztályban a kommandósokért, így elhitette egy kis barátjával hogy az édesapja TEK-es. A kisfiú annyira félt, hogy nem tudott aludni, így be kellett hívni az ismerősömet az iskolába, akiről már a tanár is azt hitte hogy a TEK-nél dolgozik, így nagyon körülményesen vezette fel a témát, hosszú percekig tartott mire kiderült, hogy mi van, mert az elején a nő kb. metaforákban beszélt. Az ismerősöm közgazdász amúgy:DDD
2020. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Bébiszitterkedtem, vittem a 6 éves kislányt a metrón, mikor felszállt egy 190 magas ismerősöm, együtt utaztunk pár megállót, beszélgettünk, majd ő leszállt. Ezután a kislány fennhangon kijelentette hogy "ennek a barátodnakbiztos nagy kukija van".
2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
2,5 éves kislányom a postán egy brutál parfümgőzös nőről fennhangon: “anyaa, a néni mitől olyan büdös, elfelejtett fürdeni?” 🤣🤣
2020. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Én gyerekként kellemetlen helyzetbe hoztam anyukámat, mikor az óvónéni megdicsérte a kabátom, hogy milyen szép, nekem meg erre az volt a válaszom, hogy "Anyukám találta az istállóban". Igazából ez egy helyiség volt, ahol tároltuk az olyan ruhákat zsákokban, amiket idősebb unokatestvérektől kaptunk. És hát nagyon szép állapotban megtalálta anyukám, nekem is kényelmes volt, szívesen hordtam.


Ma már gyerekekkel foglalkozom. Úgy gondolom, hogy a gyerekek a legőszintébb teremtmények a Földön. A gyermek sokszor kínos helyzetbe hozza a szüleit, vagy bármely másik embert, de a mi dolgunk, hogy ezt hogyan kezeljük. Pl. Szülőnek nyílvános helyen rá kell szólnia illedelmesen, hogy "ilyet nem szabad mondani", de az óvodában is az óvó nőnek megfelelően kezelni kell, ha beszámolót tart a szülei nemi szervéről. Hiszen a nevetés a szülő jelenlétében (mégha vissza fogott is), akkor is kínos, és nem egy érett pedagógusra vagy felnőttre vall.

2020. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

A kislányom rendszeresen beéget, 2,5 éves. :D Múltkor az utcán elsétált mellettünk egy agyonparfümözött pasi, a kislányom pedig elegánsan benyögöt egy “blöööáá, büdi”-t. Legutóbb az állatorvosnál voltunk ahol egy néni éppen megkapta a diagnózist miszerint rákos a cicája és menthetetlen, a kislányom pedig hangosan elkezdett kacagni és kiabált, hogy cicaa (nyilván ő még nem tudja mi az a rák, csak tetszett neki ahogy a cica nyávog a boxban).

Van egy szomszédunk akiknek a lakásában mindig nagyon büdös van és múltkor épp szellőztettek amikor mentünk le a lépcsőházban, gyerek persze már messziről ordított, hogy blőőáá de büdi és mutogatott az ajtóra... 🤦

2020. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

A nagyobbik lányom okozott egyszer kellemetlen helyzetet, de nem nekem.

A buszra vártunk a négy éves gyerekkel, amikor jött egy fiatalabb nö, és minden gondolkodás nélkül eldobta a szemetet. A lányom jó hangosan megszólalt, hogy a néni nem tudja, hogy a szemetet nem szabad eldobni az utcán? A nö csak vörösödött, mert mindenki ránézett, én meg magamban helyeseltem a gyereknek, hogy rászólt.

2020. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!