Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az emberek kb. hány százaléka...

Az emberek kb. hány százaléka nem szeretne gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Én is közéjük tartozok, de ritkán találkozok ilyen emberekkel. Barátokat is szeretnék szerezni, olyanokat, akikkel a közös téma nem a gyerek. Nem szeretném arra pazarolni az időmet, hogy a gyerekeikkel kapcsolatos dolgokat sorolják, mert abszolút hidegen hagynak.

Szeretnék hosszútávon egy olyan kapcsolatban lenni, ahol a párom semmiféleképp nem szeretne gyereket. Legtöbben sajnos szeretnének.


2020. nov. 14. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Magyarországon?

30-50% szerintem.

2020. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Fb. Gyerekmentes övezet. Menj oda. Ne itt éld ki magad.
2020. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
10%
Férfiak 100%-a nem szeretne, csak a nők rájuk erőltetik, puncival kikényszerítik.
2020. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az egy remek hír, akkor minden férfinál próbálkozhatok? :-D

Jó is lenne.

2020. nov. 14. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem max 5-10% és abból is van aki meggondolja magát meg 40 éves kora körül.Ez nagy vonalakban férfira és nőre is igaz.
2020. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
3 nálunk a férjem akart. Akkor most ő nem férfi vagy nem stimmel a 100%?
2020. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Szóval nincsenek barátaid, párod, és gyereket sem akarsz.

Hát így nem lesz nehéz 😉

Tudod a barát azért barát mert kölcsönösen meghalgatják egymást, érdeklik egymást.

Te nem barátot akarsz, max társalkodónőt!

2020. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7: Nem, ez tényleg nagyon más életvitel.

Én több barátságot megszakítottam, amikor barátaimnak gyereke lett, mert onnantól a gyerek tölti ki az ember életét, én meg úgy érzem, elszarom az időmet, ha azzal töltöm, hogy családoknál vendégeskedem. Nehéz volt megmondani, hogy ne haragudj, nem szeretnék menni, mert nem illik elmondani, hogy nem érdekel a gyereke, de ez az igazság.

Különben megdicsérnek mindig, hogy milyen jól bánok a gyerekekkel más eberekhez képest - szerintem is -, de nem keresem ezeket a helyzeteket, mert egy kicsit terhemre van.

2020. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem.

Én sem vok oda más gyerekéért (a 2-8 éves gyerekek kifejezetten idegesítenek) de mikor barátnőm megkért h gázban van, melót kapott, de nincs aki a gyerekekne felügyelne 2-4ig még ő hazaér, kérdés nélkül segítettem neki.

Nem azért mert szeretem a fyerekeket, hanem mert a barátom.

Nem építettem le egy barátomat se azért mert gyereke lett.

Viszont tény h az a 2 barátnőm nem is csak a kölykökről beszélt mindig. Sőt örültek ha kiléphwtnek a "gyerekem van" ból

2020. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!