Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért teszik ki egyes nők az...

Miért teszik ki egyes nők az instagramra hogy szoptatnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Mert büszkék rá, visszajelzésre vágynak vagy megerősítésre. Vagy csak motiválni szeretnének.


Általában ezek miatt osztanak meg az emberek dolgokat. Legyen az szoptatás, háziállat, gyerek, utazás, stb.

2020. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert most ez a divat és amiért az egyes írja.
2020. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
71%
Mert büszkék rá.
2020. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert mindenki kipakol minden xart.
2020. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Büszkék rá,ennyi.
2020. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
És erre miért kell büszkének lenni? Egyik oldalról “ez a világ legtermészetesebb dolga, amire minden no képes, csak az nem, amelyik nem akarja”. Másik oldalról meg már büszkék vagyunk rá? Istenem... ennyi erővel posztolhatnánk a szexuális életükről is, vagy egy jobb szarásról. Pont ennyire nincs senkinek köze a szoptatáshoz se. Mi a fenének kell belőle közügyet csinálni? Baromira nem érdekli szerintem az emberek 99%-át ki mivel és hogyan eteti a gyerekét...
2020. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

#6 A terhesség is természetes dolog és sokan mennek kismama fotózásra. Mert mindenkinek kell ugyanúgy pózolva egy kép magáról.

Egyszerűen most divat posztolni szoptatós képet is és aki "divatmajom" az úgy gondolja, hogy neki muszáj. Ettől Beyoncé -nak érzik magukat.


Nekem is vannak pózolós képeim, de azokat priviben elküldöm azoknak, akiket érdekel. A többi ismerősömet (általános iskolás osztálytárs) kétlem, hogy érdekelné.

2020. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
7 de pont ezaz. Magának miért ne csinálhatna bárki, hogy 10 év múlva nézegesse, vagy amikor már 80 éves lesz? Teljesen rendben van. Na de ez nem Instagramra való. Az a durva a leghippiősanya (nem rossz értelemben) szoptatásnáci ismerősöm se tesz ki magáról szoptatós képet. Ilyen cikkeket meg propaganda plakátokat rendre megoszt, de azért még neki is van annyi privát szférája, hogy magát meg a gyerekét nem teszi közszemlére ilyen intim helyzetben. Mert ez nemcsak az anyáról szól. Én nagyon nem örülnék, ha keringene a neten rólam egy kép ahogy anyám melle a számban van. Érdekes ilyenkor senki nem kiáltja az amúgy nagyon divatos gyermekjogokat.
2020. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

De milyen visszajelzésre vagy megerősítésre várnak?


Etesse mindenki a gyerekét ahogy tudja. Nincs ebben semmi különleges.

Egy várandós fotózás nekem azért másabb mert azok a képek általában igényesek, ízlésesek. Szívesen elnézegetem.


Egy szoptatós képben semmi szépet, igényeset nem látok. Pusztán magamutogatás.


El kellene már dönteni hogy a szoptatás az egy megfoghatatlanul csodálatos és intim dolog, vagy egy mindennapi átlagos amit nyugodtan közszemlére lehet tenni.

2020. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyeneknek általában bomba testük is van, vagy jó szerkesztőjük, fotósuk, gondolom azt akarja a világnak mutogatni, hogy ő 100%-on funkcionáló ANYA, hiszen szoptat, az meg mint tudjuk csodaszer, de nézzétek milyen szép kerek mellem van, nem csak k.b.szott jó anya vagyok, hanem k..va jó NŐ is akiért vadul a párja.


De figyi, akkor se kap el senkit a zura annyiszor mint Krisztikét.

2020. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!