Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell támadni, amiért...

Miért kell támadni, amiért felteszek az Instagramra képeket a babával, babáról?

Figyelt kérdés

Van egy féltestvérem, most lesz majd egy éves.

Én egyetemista vagyok, de van, hogy eljönnek Szegedre anyával, vagy itthon én vagyok vele, megyünk erre-arra. Instagramon ezért van fent róla/vele pár képem (szám szerint 14 darab), vagy kint van egy videónk InstaStoryban, vagy Snapchatezünk. Sokan "followolnak", közülük talán 300-400 embert ismerek, de még kevesebbet követek én.

De ma is feltettem egy képet a húgommal és teljesen ismeretlenek hozzászólnak, hogy a képen lévő dolgok közül melyikért dolgoztam én meg, és gyönyörű példa vagyok a gyerekem előtt (mikor a kép mellé oda van írva, hogy " 'sis" ). De szerdán egy bulizós képet tettem fel, aztán másnap is az éjszakáról, és egy anyuka odaírja, hogy tipikus 2017-es anyuka, ő bulizik, a gyereket meg majd felneveli valaki.

Mikor fél éves lett, feltettem egy közös képet rólunk, amin rajta is farmering volt és Vans cipő, valamint rajtam is ugyanez és az volt a kép címe, hogy "fél éve diktáljuk együtt a divatot", mire vagy 5 komment jött, hogy mégis hogy van felöltöztetve, és rengeteg tanács, hogy ez milyen kényelmetlen neki és én KÍNZOM őt. Fura, a többi embernek valahogy nem ez jutott azonnal eszébe...


Komolyan nem tehetek fel képeket róla, vagy vele együtt, mert pár ember azonnal nekem esik úgy, hogy nem is tudják, hogy kicsodám a baba?

Látszik, hogy fiatal vagyok, amúgy is kinézek a 18 évemmel kb 16-nak és ha jobban megnéznék az adatlapomat, látnák, hogy nem igazán tervezek még családot. Vagy minden fiatal anyát így támadnak? Ez miért jó?


2017. ápr. 15. 14:15
1 2 3 4
 1/33 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Nem ismerem az Instagramot, ott nem lehet beállítani, h kik lássanak 1-1 képet? Csakmert vagy felhúzod magad még százszor, h olyan emberek ítélkeznek akiknek a leghalványabb ismerete sincs rólad, vagy csak olyanokkal osztod meg, akik kedvelnek, szeretnek, és tudják, h kije vagy a kicsinek. Ha nincs erre lehetőség, akkor hagyd figyelmen kívül. Mindig voltak, vannak és lesznek olyan emberek akiknek annyira semmiről sem szól az életük, h másokéba kell beleszólniuk. És bár tény, h sajnos vannak a semmire szülő, felelőtlen, és szülés óta is bulizó tinik, azért az érett gondolkodású, felelősségteljes fiatal anyákra nézve ez is buta általánosítás.
2017. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez zavar, tedd priváttá a fiókod, enyém is az, és nem is engedem, hogy boldog - boldogtalan kövessen.
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is állítsd be, hogy ne lásson bárki. Ez veszélyes is lehet, amellett, hogy idegenek írogatnak olyanokat, amihez semmi közük.
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, ha az egész világgal megosztod a dolgaidat, számolnod kell vele, hogy felületes/kötözködő/buta emberek is látni/kommentelni fogják. Aki fontos neked, az úgyis tudja, mi a helyzet, a többiekkel meg nem kell foglalkozni, leginkább be se kell engedni őket a magánszférádba.
2017. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Majdnem 20 ezer követőm van, nem tudom kiszűrni előre, hogy ki miért követ/nézi az adatlapom.

Utólag tudom tiltani, de az nem tudom, mennyit ér...

2017. ápr. 15. 14:42
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

De miért fogadsz el követőként teljesen idegen embereket??

Azért írogatnak ilyet, mert egy idegennek simán beszólnak, úgysem lesz semmi következménye. Gondolom, nem azok írtak ilyet, akik valóban az ismerőseid.

Nem szabad ennyire kitárulkozni. Nem tartozik az egész világra a magánéletetek.

2017. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Mert a sok követő a cél. Szóval mondhatni én is kezdek kicsit "Insta-lány" lenni, meg ugye minél többen követnek, annál több cég, szponzor keres meg.
2017. ápr. 15. 14:50
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne csodálkozz. Vagy elviseled ezeket. Vagy nem kürtölöd világgá a magán dolgaidat.
2017. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Uristen. Beteges ez a feltunesi viszketegseg.
2017. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Jah, kérem, ha a pénzkereset a cél, akkor el kell viselni a hátulütőit is.:-) Ahogy az örökbecsű mondás tartja: aki qrvának megy, ne sikítson, ha b..sszák.
2017. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!