Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy az alábbi adatokat kiírja Instagramra?

Figyelt kérdés

Születèsnap

Lakhely (ország, város)

Iskola

Kedvenc zenék


Ha igen, miért? Ha nem, miért?


2016. júl. 8. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%
Iskolat biztos nem. A lakhely meg talan oke, a szuletesi ideje is, a kedvenc zenei meg foleg. De akarmelyik pedo nezheti, es megvarhatja a sulija elott, foleg ha a lakhelye is kint van, konnyen megtalalhatja.
2016. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Pedo insta nélkül is várakozhat bármelyik iskola elott
2016. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
Az is furcsa hogy instagramja van de hadd írjon ki amit akar.
2016. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

16 êvesen már nem nagyon érdekelne egy pedofilt......

addig még nem ír ki pontos címet, telszámot, és nem tesz fel magáról olyan képet, ami nem a netre való, nem izgatnám magam rajta

2016. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Miért akar célponttá válni? Unatkozik?
2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Lányomról van szó.

2 éve van Instagramja. Eddig semmi nem volt neki kiìrva, most ezeket akarja kiìrni. A szülinapja és a zenék ellen nincs kifogásom, de a lakhelyünk és iskolája szerintem nem tartozik az egész világra. Rokonok, barátok tudják és ennyi. Szerencsére semmi olyan képet nem tesz fel ami nem netre való.

2016. júl. 8. 13:20
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kértem engedélyt ahhoz, hogy kiírjak Instagramra, amit akarok, nem is tudják, mi az. De nem írtam ki magamról soha ilyet, megfontoltságból.
2016. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nálunk este a lányom kérdezte meg szerintem kiìrja-e a fent emlìtett adatokat. Én pedig mondtam hogy a lakhelyünket és az iskolát ne ìrja ki. Most ezen van megsértődve
2016. júl. 8. 13:29
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nálunk mondjuk a tanulok névsora szerepel az iskola nyilvános weboldalan. Cimet, telefonszamot, bankkartya számot, anyja nevét nyilván nem adja meg az ember, de semmi problémát nem látok abban, ha ki írja, hogy Kismackofalva, Mezesbodon középiskola
2016. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Igen megengedném.


Kiírja a sulit meg a várost,mi van abban? Sok iskola honlapján fent vannak az osztályok meg az osztály névsor,amúgy is könnyen kideríthető,meg amúgy is mi van ebben???

2016. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!