Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudtad, hogy terhes...

Honnan tudtad, hogy terhes vagy? Honnan sejtetted? Mit éreztél, amikor megtudtad?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 16:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra vagyok kíváncsi, hogy csinált tesztet, hanem hogy honnan tudtad?
2020. nov. 20. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Néha furcsán fájt a derekam, meg csak pisilés után volt kis menstruációs görcsöm, egyébként nem. Mikor 1 napja késett, akkor teszteltem pozitívat. Egyébként nem mertem ezeknek jelentőséget tulajdonítani, utólag gondolom, hogy emiatt volt.
2020. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Minden hónapban amikor vártuk a pozitív tesztet meg voltam gyozodve arról, hogy na most sikerült, tuti, érzem


Abban az egy hónapban, amikor elkönyveltem hogy meg fog jönni, és direkt tesztet se vettem, mert megvoltak a tipik pms tünetek, na akkor lett pozitív a teszt, de 2 hetet vártam a tesztelessel mert még voltam győződve arról hogy úgyse most sikerült.


A másodiknál ugyanez volt, akkor lett pozi amikor biztos voltam abban hogy nem lesz az 😂

2020. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3 hónapig volt még vérzésem, kész csoda volt, hogy 12 hét előtt rájöttem. Kaptam egy ajándék terhességi tesztet, az Lh tesztek mellé. Félre nyúltam, pozitív lett, amikor rájöttem, hogy felcseréltem, majd leborultam a székről. Sírva mentem a férjemhez, hogy végre lesz kisbabánk.
2020. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációm előtt 4-5 nappal már mindig érzem azokat a bizonyos kis görcsöket, húzódásokat, "mindjártmegjön" érzést.


Abban a hónapban nem igazán éreztem ilyesmit, ebből gondoltam a teszt előtt, hogy sikerülhetett :)

2020. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Mi miatt lettem lepontozva?
2020. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak akkor tudtam meg, amikor pozitív lett a tesztem. Illetve, amikor késett 4 napot, gyanús volt. De akkor is csak sejtettem. Ugyanúgy voltak pms tüneteim, mint amikor meg akar jönni. Nagyon örültem, amikor megtudtam, mert nehezen jött össze. Második terhességnél már jobban sejtettem a dolgot, mert nem voltak olyan jelek, mintha meg akarna jönni.
2020. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Állandóan fáradt voltam, nem bírtam kialudni magam. 10 lépéstől ki fulladtam teljesen, ha a hasamon feküdtem furcsa melegséget éreztem, amit előtte sosem. Egy hét késés után teszteltem pozitívat.
2020. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

10 napot késett a menstruációm.


Mivel 2.5 évig fogamzásgátlót szedtem, lett egy 1.5 évig tartó hormonzavarom utána. Szóval össze-vissza jött meg.


Ezalatt a 1.5 év alatt végig próbálkoztunk babával.


De a 10 nap csak gyanús lett... És pozitív is lett a teszt rögtön (Gabriel, hát, nem kellett szétszednem :))

2020. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!