Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Covid+ lettem,mivel foglaljuk...

Covid+ lettem,mivel foglaljuk le hatékonyan a gyerkőcöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pozitív lett a tesztem,hétfő óta vagyunk karanténban. Kezdek kifutni a "mivel foglaljuk le hatékonyan a gyerkőcöket?" ötletekből.

Kertes házban lakunk de most a hideg miatt nemtudunk sokat kint lenni.

Idebent már minden játékon átmentünk,sütöttünk,segítettek takarítani,tornáztunk,bújócská ztunk.

Két bölcsis 2ésfél éves csajszihoz elfogadok karanténba illő ötleteket.

Köszi


2020. nov. 25. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Na most jól megmondtad.

Szerinted màsnak nincsenek ikrei?

Állj neki a karácsonyi sütiknek. Szuper alkalom.

Mézeskalàcs, linzer, bejgli, mk.hàziko azt lehet díszíteni us.

2020. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Hiába pirospacsiztok, alap, hogy a pozitív családtagot családon belül is el kell különíteni. Épeszű ember nem akarja megfertőzni a gyerkeit.
2020. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Kisfiam is ennyi idős. A bölcsiben 2 hete almapecséteztek,nagyon tetszett neki,büszkén mutatta,hogy melyiket készítette ő. Ez szerintem leköti őket egy időre,és legalább alkotnak. De csináltak sünit is só-liszt-gyurmából meg fogpiszkálóból-persze nem hagyja őket egyedül vele az ember,és aztán magasra kell tenni.

Nálunk most nagyon megy a kirakó,nagyon belejött.

Vagy rendezzétek át a szobát egy kicsit,egyik polcról pakoljatok át mindent a másikra.

Diafilm esetleg? Az én fiam nagyon szereti,jó kis őszi estés program.

Ha sütöttetek már,lehet megint valami egész mást. Mondjuk,ha sütit sütöttetek múltkor,akkor lehet valamit gyúrni.

Megkérheted őket,hogy segtísenek átnézni a spájzt,játszatok olyat,mintha kiselejteznétek ezt-azt.

Az elkülönítésről meg annyit az egyik hozzászólónak,hogy van,amikor apa nem tud otthon maradni home office-ban,vagy egyáltalán,és akkor anya egyedül kell legyen a gyerekekkel egész nap.Arról se volt szó,hogy mennyire beteg a kérdező,de nyílván mindent megtesz,hogy minél kisebb esélye legyen,hogy átadja a gyerekeknek a vírust.

2020. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
13, az megvan, ha az anya poz, akkor a kutyát nem érdekli, hogy az apa mit tud, mit nem, ő is karanténba kerül határozattal???
2020. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
14 rosszul tudod. Csak a póz van karantenban. Kolléganőm ikrei!!! Közül is csak az egyik került.
2020. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Forró csoki (langyos) és mese? Persze persze az ördög találmánya de na.

Azért en megfontolnam a trambulin visszaállítását ha van 🙂

2020. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 14-es!

Nálunk a polgármesteri hivatalban szinte mindenki pozitív lett. Akinek nincs tünete,annak a családtagjai vígan járnak dolgozni,iskolába,nincsenek karanténban.

Ahogy látom,egyáltalán nem egységes ez az egész,hol így van,hol úgy.

Egyébként a kérdező nevében is köszi,hogy már 3 válaszod sem válasz a kérdésre.

Kedves Kérdező!

Még az jutott eszembe,hogy mivel lányok,lehetne divatbemutatót is tartani. Vagy ha nem annyira szeretnek öltözködni,akkor a plüssöket is fel lehet öltöztetni.

A 13-as válaszoló voltam.

2020. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Apa nincs jelen,szóval ezt a kérdést letudtuk.

Én íz+szagvesztés+hányás/hasmenéssel vagyogatok..hol jobb hol rosszabb. Az biztos hogy erőm nemsok.

A gyurma jó ötlet,megcsinálom holnap.

Itt most úgy van hogy nagyívből tesznek rám..a dokink azonkívül hogy intézte a tesztelésem,utánna alig tudtam kihúzni belőle hogy mi a teendőm,lesz e jövő héten újabb tesztelés. Vagy a lányoknak kell e majd mielőtt bölcsibe visszamennek. Dadogott,volt amire nem is tudott válaszolni. Arra sem hogy miért pestre kell menjek tesztelni ami 50.km,mikor mellettem van hatvan városa ami 6 km. És a legjobb !!!tömegközlekedve!!!

2020. nov. 25. 19:18
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Az ikrekes beszólást nagyon nem értem, nem volt muszáj bevállalni ha sok de megtetted, most már ez van amúgy nem tudom hogy milyen konkrétabb ötleteket vársz még ezeken kívűl
2020. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Legyen kötött napirend, mint a bölcsiben. Többször vidd ki őket.
2020. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!