Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Covid+ lettem,mivel foglaljuk...

Covid+ lettem,mivel foglaljuk le hatékonyan a gyerkőcöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pozitív lett a tesztem,hétfő óta vagyunk karanténban. Kezdek kifutni a "mivel foglaljuk le hatékonyan a gyerkőcöket?" ötletekből.

Kertes házban lakunk de most a hideg miatt nemtudunk sokat kint lenni.

Idebent már minden játékon átmentünk,sütöttünk,segítettek takarítani,tornáztunk,bújócská ztunk.

Két bölcsis 2ésfél éves csajszihoz elfogadok karanténba illő ötleteket.

Köszi


2020. nov. 25. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell egyfolytában szórakoztatni őket, játszanak egyedül
2020. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

És kint se mínusz50 fok van

Ràadàsul 2en vannak

Van mese, mesekönyv, ceruza...


Nem értem a problemàdat

2020. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Tévé. Ősanyaság ide vagy oda, 2 bölcsődéssel bezárva máshogy nem lehet kibírni 2 hetet...

Amúgy zene, tánc, gyurma, festés, hosszas pancsolás a kádban, ki nevet a végénezés, skypolás a 10 éve nem látott unokatestvérrel, és apa nyugodtan menjen el, és vegyen valami új játékot, ami 1 óráig legalább érdekes, hiába jön a karácsony. :)))

Kitartás!!!!!

2020. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét hozzászólónak igaza van. Játszanak egyedül is. És nem mínusz 20 fok van kint.
2020. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoztatom őket folyamatosan,eljátszanak együtt és egyedül is. Viszont már láthatóan unnak mindent. Engem is beleértve.

A kerti/udvari játékok jó része szét lett szedve a fagy miatt ugye. Biciklizés,labdázás stb kint megvolt. Majd 1 óra kint a levegőn.

Idebentre fogadtam volna pár ötletet. De Úgy látom kötekedni egyszerűbb.

2020. nov. 25. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem kötekedés hanem bütasàgot beszélsz.

Ez is megvolt, az is megvolt

...

És akkor 2 nap múlva nem lehet ugyanaz?

Vagy egy hét múlva?

És ha unatkoznak? Majd feltalaljak magukat

2020. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk ott kezdődik, hogy amikor én pozitív lettem a közelébe se mentem a gyerekeknek, a férjem volt velük, én meg bezárva a hálóba...
2020. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Jézus! Egy egész órát kint voltatok! Te jó isten! Igazad van, most meghatározott ideig nem lehet megint szaladgálni meg biciklizni. Unatkozni is lehet őket hagyni, az jó motiváció arra, hogy feltalálják magukat. Ekkoráknak már a tv sem ördögtől való.
2020. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Szánkózni 3 percre viszed majd ki őket?
2020. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Emberek..ti anyák vagytok?

Most komolyan?

Egy normál kérdést nem lehet feltenni anélkül hogy mindenféle bántó kötekedő hozzászólás ne érkezzen.

Unatkoznak is eleget,és én is..pont emiatt tettem fel eme borzasztóan elítélendő kérdést. Hátha akad valakinem valami izgalmas ötlete.

Hol írtam olyat hogy pár nap múlva nem játszanánk ugyanazzal,én mostanra kerestem tevékenységet.

Eszem megáll mennyi megmondó van itt.

Ja és a tv..konkrétan semennyire nem köti le őket. Egy mesét nem néztek még 1 percnél tovább. Nagyívből tesznek rá.

Kívánom hogy legyetek ikrekkel bezárva egyedül aztán majd megtudjátok.

2020. nov. 25. 16:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!