Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor gondoltatok rá először?

Mikor gondoltatok rá először?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok amikor először gondoltatok arra, hogy szeretnétek babát? Illetve, hány évesen jött az első baba? Csupán a puszta kíváncsiság vezérel :)
2010. aug. 11. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Mióta az eszemet tudom, babát szerettem volna :-)

29 éves voltam, amikor született a kisfiam.

2010. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindíg fiatalon szerettem volna anya lenni!szóval mindíg ott volt a gondolat, hogy de jó lenne már 20 évesnek lenni..21 vagyok és 3 hónapos a kisfiam!:)
2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

én már 22 évesen szerettem volna de abba a kapcsolatba inkább nem vállaltam - nem volt meg a kilátás hogy boldogok leszünk- aztán csak halódott a téma a jobbnál jobb állások miatt és 27 évesen ismertem meg a mostani férjemet utánna egy évvel merült fel hogy most lehetne ... fél év után sikerült és 2008 októberében született meg a kislányunk.

akkor 29 éves voltam.

9 nap múlva lesz hogy négy éve ismerem a világ egyik legjobb apukáját.

2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

hát igazság szerint én soha senkitöl nem akartam. Engem idegesítettek a gyerekek. Aztán tavaly megismerkedtem a mostani férjemmel, és mintha a villám csapott volna belém! Iszonyatosan szerelmes lettem, összejövésünk után 2 hónapra már terveztük, végül 5 hónapja voltunk együtt mikor pozitívat teszteltem. Teljesen kifordultam önmagamból, nyugodtabb, türelmesebb lettem és nagyon várjuk már a picit. 21 voltam mikor megfogalmazódott, most 22 vagyok, a férjem 24.

És nálad Kedves Kérdezö?:)

2010. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
30 éves voltam, noha a férjemmel már 6 éve együtt voltunk akkor. Nagyon imádtunk kettesben is élni! 2 hónappal a babás gondolat után már terhes is voltam. Most várjuk a 2. csajszinkat! :-)
2010. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok a Babákhoz! :)


Én 20 éves vagyok, és már annyira örülnék egy babának. De ez az érzés már olyan 2-3 éve bennem van. Csak akkor nem volt hozzá partner, meg ugye ilyen fiatalon... Most meg sajnos tudom, hogy még nincs itt az ideje, mert be kell fejeznem az iskolát... (én bolond ma iratkoztam be egy 2 éves felsőfokú képzésre, persze csak azért, hogy később könnyebb legyen) Aztán utána még talpra is kell állni, 4-5 évig még biztos nem lesz baba :( Pedig a Párom már hajlik a dologra, Ő picit idősebb 26 éves.

2010. aug. 11. 13:25
 7/18 anonim ***** válasza:
27-28 évesen... de nem jött a baba. Aztán megromlott a házzasságunk, elváltunk. Az új páromat mikor megismertem, nem is gondoltam rá, és mégis baba lett.:) 33 évesen lettem anya - ami a legjobb dolog a világon!:) Most 2 éves elmúlt már, most gondolunk egy 2. babára!:)
2010. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Énis azóta szeretnék baát, mióta az eszemet tudom!:) 24 vagyok és 5 hetes a manó:)
2010. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
én sose akartam. nem bírtam a gyerekeket. 23 voltam, mikor mehszületett a fiam, most 20 hónapos. imádom:) azóta már bíro ma gyerkőcüket, a fiam kis barátait is:) ilyen gyökeresen meg lehet változni, ugy látszik. lehet, csak féltem:)
2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
gyerkőcöket, bocsi, elírtam...)
2010. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!