Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyermekkel rendelk...

2 vagy több gyermekkel rendelkező szülőknek szól a kérdés/kérés. Megtennétek, hogy kitöltitek?

Figyelt kérdés

A párom projektmunkát kell, hogy csináljon a mostani 2 vagy több gyermekes családok gazdasági, pénzügyi helyzetéről. Melyben kikell térnie arra, hogy a családokra a mostani helyzetben milyen anyagi terhek és azok milyen mértékben hatnak a család megélhetésére. Itt kikell térnie arra, hogy ha van hitel, akkor a hitel és a bevétel milyen viszonyban vannak egymással, mennyi marad egyéb dolgokra. Kell-e és ha igen mennyire kell nélkülözni.


Ha tudnátok abban segíteni, hogy kitöltietek a kérdőívet megköszönnénk!


A link:

[link]


Szóval a kérdés: megtennéd, hogy kitöltöd a felmérést?



2020. nov. 30. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem, senkinek semmi köze hozzá.
2020. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Kitöltöttem
2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2-es köszönjük


#1-es szíved joga, de névtelen

2020. nov. 30. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit jobb is lehetne.

Pl: a magyarázatban félrevezető a "fiatalabb gyerek 13 éven alulira vonatkozik".

Ha ez így van miért szerepel az idősebb gyereknél 13 éven aluli kat?

Miért került bele az a magyarázó sor, ha semmi értelme?

Vagy: nettó bevételt csak 250-ig csoportosítod. Ha valaki 251 ezret keres, valaki pedig pl: 450 ezret, ugyanazt a >250 kategóriát kell megjelölnie, pedig gondolom nem mindegy.

Ugyanez a hitelnél. A legnagyobb kat a >45, pedig valószínűleg a legtöbben 45-nél jóval többet fizetnek és itt se mindegy, hogy 47-et vagy 150-net.

Stb.

Torz képet fog kapni a párod.

Konzulensként visszadobnám, nehogy ő is így járjon.

2020. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is kitöltöttem 🙂
2020. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4-es köszönjük az észrevételeidet, a felmérést nem én állítottam össze, hanem a párom. De továbbítottam neki és átírta.
2020. nov. 30. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én pl. nem tudom kitölteni, mert nekem a fiatalabb gyerekem is elmúlt már 14, és ha azt a kérdést kihagyom, nem enged tovább.

Kicsit átgondolotlan ez a kérdőív.

2020. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kitöltöttem, de én is abba a hibába ütköztem, hogy a nagyobb gyerekem csak 3 éves.... en egyebbe beírtam 🤷‍♀️
2020. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Középiskolai projekt, ugye (remélem, mert magasabb szintnek nem megy el)?


A rezsiig jutottam a kitöltéssel, de nevetséges. "10 alatt, 10 alatt, 10 alatt" —ebből mégis milyen következtetést fog levonni? Főleg, hogy a nettónkról se lesz nagyságrendileg se fogalma, mert több mint 250, na de a hitel is, de csak 45-ig méri, a kaja neki megáll 140-nél. Nekünk nem.

Összességében alkalmatlan a kérdőív arra, hogy bármilyen következtetést le lehessen vonni.

Egyszerűbb lett volna megkérdezned százalékosan a költségeket, mert a párod ebből nem fogja tudni kiszámolni.

2020. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Továbbra se én szerkesztettem a doksit, sőt még szakmámban se vág, innentől nem tudok vele mit csinálni.

A doksit párom szerkesztette a tanár által mellékelt papír alapján.

2020. dec. 2. 00:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!